2410
2553

سلام..من بازم هشت روز از انتقالم میگذره و علائمی ندارم...خدایا دارم دیوونه میشم..بخدا دعایی نبوده که نخونده باشم امامی نبوده که بهش متوسل نشده باشم بخدا دارم دیوونه میشم...تو رو خدا برام دعا کنین اگرم کسی هست که انتقال جنین داده باشه بیاین از علائمتون بگین...لطفااا

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...

منم علایم نداشتم به حدی که میگفتم منفیه. فقط سینه درد داشتم که همه میگفتن بخاطر شیاف پروژسترونه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین تنها کمکی ک میتونم بهت بکنم اینه که زمانی که دارن انتقال میدن بگی خدایا به امید تو . هرچی صلاح میدونی . ان شاءالله صلاح در این باشه که من مادر بشم اونم مادر فرزندان سالم و صالح.

بعدم خیلی ریلکس روزهاتو سپری کن چون وقتی کارارو به خدا میسپری خودش هوای همه چییز رو داره

اگه نداد ناراحت نشو بگو خدایا راضیم به رضای تو و دوباره تلاش کن

2720
من خودم با ای وی اف باردارشدم...اصلا علائمی نداشتم طوری که حتی حاضر نمی شدم آزمایش بدم....فکر میکردم ...

تو رو خدا برام دعا کنین اگه اینبارم منفی بشه😢😢😢بخدا روزای زندگیم خیلی تلخ و سخت میگذرن..دیگه تحمل کج خلقی ها و بداخلاقی های همسرمو ندارم بخدا دارم دیوونه میشم..نمیدونم چرا خدا صدامو نمیشنوه..چرا دیگه دوسم نداره..بخدا من خیلی تنهام..

خدای مهربونم.خیلی ازت ممنونم برای بزرگترین معجزه زندگیم که در اوج ناامیدی و ناباوری بود ممنونم برای میوه ی دلم ...ممنونم برای اینکه بهم اجازه دادی مادر شدن و تجربه کنم...خواهش میکنم کمکم کن تا صدای قلب نینیم و به سلامت بشنوم و سالم باشه فرشته قشنگم....ممنونم خدا ...
2714
منم روز هفت انتقالمه هيچ علايمي ندارم 

سلام عزیزم..میشه درخواست دوستیمو قبول کنی با هم بحرفیم...من دارم دق میکنم