2703
2553
عنوان

دلیل قرمزی زیر لب و خشکی چیه؟

969 بازدید | 22 پست

یهو شد،اصلا به ذهنم نمیاد ممکنه از چی باشه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

شاید از ابو هوا باشه 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شاید از ابو هوا باشه 

نمیدونم اصلا

اب و هوام عوض نشده😕

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
 یه چیزی خوردی حساسیت داشتی بهش وازلین بزن

باشه😘

فقط زیر لب یا تمام لبت؟؟؟

وای من الان یه ماهه اینجوریم اول تبخال زد بعد پماد ضد تبخال زدم لبم خشک شد و به خارش افتاد هر وقت میخارونم ورم میکنه و قرمز میشه

شما هم اینجوریی؟

غم دنیاستـــ...                                  وقتـے عشقت دور از اینجاستـــ...                       وقتـے دل بـے رمق و خستـہ و تنهاستـــ...
سرما  الرژی به یه چیزی کمبود ویتامین

کمبود ویتامین چی؟

2714
من حساسیت دارم به گرد و خاک همیشه اینمدلی میشه لبم و زیر لبم و دورش ویتامین آد بزن یریع خوب میشه رژ ...

ااااا اذه دقیقا مثل من هر وقت رژ میزنم بد تر میسوزه

انشرلی من هر چی تگت میکنم ابی نمیشی نمیدونم چرا

غم دنیاستـــ...                                  وقتـے عشقت دور از اینجاستـــ...                       وقتـے دل بـے رمق و خستـہ و تنهاستـــ...
کمبود ویتامین چی؟

نمیدونم دقیق چیه

ما خانوما که همه کمبود کلسیم و وتامین دی داریم

ویتامینای گروه بی هم خیلی مهمه با زینک

برو یه ورق مولتی ویتامین بخر بخور

اگه مشکلت به کمبود ویتامین هم ربط نداشته باشه مولتی ویتامین خیلی خوبه ادم بخوره 

نمیدونم اصلا اب و هوام عوض نشده😕

اکه بعضی وقتا هوا خیلی گرم میشه بعضی وقتا رطوبت داره براتون میگم عزیزم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ااااا اذه دقیقا مثل من هر وقت رژ میزنم بد تر میسوزه انشرلی من هر چی تگت میکنم ابی نمیشی نمیدونم چرا

اره چند تا دیگه از دوستامم گفتن

بعضیا نمیتونن تگم کنن نمیدونم چرا😞

دفعه قبلی که تگ کردین بازم ابی نشد ولی اعلانش واسم اومد😘

اره چند تا دیگه از دوستامم گفتن بعضیا نمیتونن تگم کنن نمیدونم چرا😞 دفعه قبلی که تگ کردین بازم ...

من الان چند دفعست دارم تگت میکنم ولی ابی نمیشی

خیلی بده نمیشه صدات زد

2706