1265
1273

شاید از ابو هوا باشه 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

فقط زیر لب یا تمام لبت؟؟؟

وای من الان یه ماهه اینجوریم اول تبخال زد بعد پماد ضد تبخال زدم لبم خشک شد و به خارش افتاد هر وقت میخارونم ورم میکنه و قرمز میشه

شما هم اینجوریی؟

غم دنیاستـــ...                                  وقتـے عشقت دور از اینجاستـــ...                       وقتـے دل بـے رمق و خستـہ و تنهاستـــ...

من حساسیت دارم به گرد و خاک همیشه اینمدلی میشه لبم و زیر لبم و دورش ویتامین آد بزن یریع خوب میشه رژ نزنی روش که بدتر میسوزونه

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...

وای منم 😣 از سرشب 😣

یه آیس پک خوردم ازون موقع اینجوری شدم

میخاره هی 😣😣😣

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1320
من حساسیت دارم به گرد و خاک همیشه اینمدلی میشه لبم و زیر لبم و دورش ویتامین آد بزن یریع خوب میشه رژ ...

ااااا اذه دقیقا مثل من هر وقت رژ میزنم بد تر میسوزه

انشرلی من هر چی تگت میکنم ابی نمیشی نمیدونم چرا

غم دنیاستـــ...                                  وقتـے عشقت دور از اینجاستـــ...                       وقتـے دل بـے رمق و خستـہ و تنهاستـــ...
کمبود ویتامین چی؟

نمیدونم دقیق چیه

ما خانوما که همه کمبود کلسیم و وتامین دی داریم

ویتامینای گروه بی هم خیلی مهمه با زینک

برو یه ورق مولتی ویتامین بخر بخور

اگه مشکلت به کمبود ویتامین هم ربط نداشته باشه مولتی ویتامین خیلی خوبه ادم بخوره 

نمیدونم اصلا اب و هوام عوض نشده😕

اکه بعضی وقتا هوا خیلی گرم میشه بعضی وقتا رطوبت داره براتون میگم عزیزم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ااااا اذه دقیقا مثل من هر وقت رژ میزنم بد تر میسوزه انشرلی من هر چی تگت میکنم ابی نمیشی نمیدونم چرا

اره چند تا دیگه از دوستامم گفتن

بعضیا نمیتونن تگم کنن نمیدونم چرا😞

دفعه قبلی که تگ کردین بازم ابی نشد ولی اعلانش واسم اومد😘

اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَاگر در آتشم اندازیبه اهالی آنجا خواهم گفتکه دوستت دارم ...
اره چند تا دیگه از دوستامم گفتن بعضیا نمیتونن تگم کنن نمیدونم چرا😞 دفعه قبلی که تگ کردین بازم ...

من الان چند دفعست دارم تگت میکنم ولی ابی نمیشی

خیلی بده نمیشه صدات زد

1226
من الان چند دفعست دارم تگت میکنم ولی ابی نمیشی خیلی بده نمیشه صدات زد

ای جانم مرسی😊

چه بد واقعا حیف

ای جانم مرسی😊 چه بد واقعا حیف

جونت بیبلا قربونت بشم خیلی دوست داشتنی خوشم میاد ازت😍

جونت بیبلا قربونت بشم خیلی دوست داشتنی خوشم میاد ازت😍

مرسی 

دل به دل راه داره گلم😍😘

من حساسیت دارم به گرد و خاک همیشه اینمدلی میشه لبم و زیر لبم و دورش ویتامین آد بزن یریع خوب میشه رژ ...

ممنونم😍

بخاطر بد بودن گذشته،فرصت خوب بودن حال رو،از خودت نگیر😉
1290