2733
2734
عنوان

ازدواج صنعتی😂

1032 بازدید | 74 پست

اونایی که ازدواج سنتی نکردن بیاید بگید همسرتون چجوری ازتون خاستگاری کرد؟ چجوری مقدمه خاستگاریو ازدواجو شروع کرد؟ 

من خودم میخوام بعدا یه تاپیک کامل راجب دوستیمون و خاستگاری بزنم بعد همتون بیاید بخونید فعلا شماها بگید بچه ها😊

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

نمیشه لو میرم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو کلاس با شوهرم آشنا شدگ

دوست شوهرم منا میخواست و قبلش بم گفته بود

ولی شوهرم که اونم منا میخواسته میفهمه و به دوستش میگه، دوستم اومد به من گفت فلانی تورا میخواد

خخخ

خیلی خر تو خر شده بود 

2738
ازدواج صنهعتی فکر کنم تو کارخونه و شرکت باشه😂

😂😂😂😂 اخه گفتم خدایا عنوانو چی بزنم اگه بگم مدرن یهو بیان بریزن سرم ک مگه اون روش قدیمیه و... هی فک کردم اخرم یاد سنتی و صنعتی افتادم زدم صنعتی😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
شب بله برونم با یکی دیگه پسر عموم اومد همه چی رو به هم ریخت 🙄 منم زنش شدم😂

چقدر رمانتیک 😍

یه پسر عمو هم نداریم عاشقمون باشه از بچگی 😡

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

شماره خونمونو داد به مامانش به منم نگفته بود یه دفعه مامانش زنگ زد خونمون😍😍

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
من تو کلاس با شوهرم آشنا شدگ دوست شوهرم منا میخواست و قبلش بم گفته بود ولی شوهرم که اونم منا میخوا ...

اوه اوه چه شیر تو شیری بود خوبه دعوا نشد😂 خوشبخت باشی عزیزدلم❤

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2706