1147
1247

رفتم امروز هایلایت زمینه قهوهای تیره است که از رنگش راضی ام اما متاسفانه لایتش به نارنجی میزنه و روشنتر از اون چیزیه که میخواستم آرایشگره گفت هفته بعد بیا رنگساژ کنم درست میشه حالا نمیدونم واقعا درست میشه یا نه؟ رنگساژ اثرش دائمه یا موقتا قرمزیو میگیره تو را به خدا راه کار بدید 300 هم هزینه کردم

من امروز موهامو رنگ کردم مسی ماهگونی کردم وقتی رنگو شست نارنجیش خیلی زیاد شده بود مثل موهای خرم شده بود یه تن قرمزی بهش داد دوباره
وقتی شستم انقدر قشنگ شد که همه تو ارایشگاه تعریف میکردن
آرامشم این روزها مدیون همین انتظاراتیست که دیگر از کسی ندارم.....

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156
اکثر رنگساژها با یکی دوبار حموم رفتن میرن ( روی مویی که با دکلره کاملا بیرنگ شده باشه )

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
1233
1167
بچه ها نگران نباشین معمولا تو اولین رنگساژ بعد از ذکلره رنگی که میخواین نمیشه رنگساژ دوم عالی میشه من خودم رفتم ارایشگاه کل مو هامو دکلره کرد و رنگ کنفی برام گذاشت اما شد سفید که تم دودی داره اصلا ربطی به کنفی نداشت اومدم خونه خودم رنگ کاراملی گرفتم با اکسیدان 1 درست کردم به غلظت ماست سون 10 دقه رو سرم بود شستم شد عین همون رنگ کاتالوگه کاراملی که میخواستم. ناامید نشین 300 تومن هزینه کردین با یک رنگساژ مجدد خوب میشه ضمنا وقتی رنگساژ می کنین تا 1 روز اصلا نه شامپو نه نرم کننده نزنین تا پیگمنه ای مو بسته شه تا رنگساژ سریع نره بعدشم کلا شامپو ها رنگ و میبرن باید از شامپو مخصوص استفاده کنین من خریدم 21 تومن شامپو رو مخصوص ضد زردی بعد از دکلره هست
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد