1147
1292
عنوان

بهترين معجزه زندگيتون چي بوده؟

837 بازدید | 119 پست

هركسي تو زندگيش معجزه و اتفاقي بوده كه تحولي داده به زندگي كجا واقعا دست خدارو احساس كردين 

لطفا بگين تا همه استفاده كنن ايمانشون قوي بشه و انرژي مثبت تو زندگيامون پر بشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

با همسرم اشنا شدم 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
1291
1320

یه زمانی عاااالمو ادم و تمووومه کسایی ک میشناختم میخواستن منو پیش یه نفر خراب کنن با حرفا و دروغاشون. اون یه نفرم خیلی روی این حرفا حساس بود. و من دستم به هیچ جا بند نبود. و اون یه نفرو خیییلی دوس داشتم. فقط گریه میکردمو از خدا کمک میخواستم. و در کمال ناباوری همه اون ادم همه رو زد کنار و اومد پیشم و گفت میخوام خودم بشناسمت. ۵ سال باهم بودیم‌. الان نامزدمه😍 همه اون ادما هم فقط دهنشونو بستنو رفتن😊

مادرمو بهم برگردوند پسرمو بهم داد

واقعا خداروشكر كاش بيشتر توضيح بدي تا اونايي كه كمي ايمانشون متزلزل شده بهتر درك كنن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بعد دوسال نازایی و کلی دوا درمون و قطع امید شدن از سوی دکترا در اوج ناامیدی طبیعی باردار شدم و پسرم بدنیا اومد

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
1264

معجزه واقعي تو زندگي من عشقيه كه خدا به منو شوهرم داده.واقعا از اون عشقاي تو قصه هارو تجربه ميكنيم چون تو بدترين شرايطا هميشه به عشق هم تحمل كرديم صبر كرديم و هرگز از هم دست نكشيديم

خداروشكر ميكنم

1290