2726
عنوان

مامالي ام، بيايد راهنماييم كنيد با اين ناخون برگشته چيكار كنم+عكس😖

| مشاهده متن کامل بحث + 3363 بازدید | 41 پست

بخاطر اینکه خیلی درد داره روش چسب فوری بزن که محکم بشه و درد نگیره من سابقه دارم 😖😖😖 روش چسب ۱۲۳ چند لایه زدم خشک شد تا رشد کنه بیاد پایین هی کوتاهش کن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ميچسبه اخه؟ همسرمم همينو ميگه

نه دیگه نمیچسبه 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2728

نمیفته رشد میکنه میاد پایین ۱ماه و نیم کمتر راحت میشی ازش اخه خیلی بالا نیست نگران نباش چسبش بزنی دردشم  خیلی زود کم میشه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2706