1676
1605

ناخونم بلند تر بود، نشسته بودم رو زمين، اومدم دخترمو بغل كنم از جام بلند شم، موقع بلند شدن، ناخونم كامل گير كرد به مبل و از وسط ناخون شكستقسمت بلندي ناخون رو به كمك همسرم تا اونجايي كه ميشد گرفتيم، شد اين👆🏻

حالا بايد با اين ناخوني كه از وسط شكسته چيكار كنم، چقد طول ميكشه بلند شه؟ كسي تجربه اي داره؟

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1668

وااییی خیلی بده من ناخون پام چند بار شده حتی کامل از بالا شکسته چند ماه برام طول کشید در بیاد 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بخاطر اینکه خیلی درد داره روش چسب فوری بزن که محکم بشه و درد نگیره من سابقه دارم 😖😖😖 روش چسب ۱۲۳ چند لایه زدم خشک شد تا رشد کنه بیاد پایین هی کوتاهش کن 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
وااییی خیلی بده من ناخون پام چند بار شده حتی کامل از بالا شکسته چند ماه برام طول کشید در بیاد 

واي عاطي

چند ماه كه خيلي زياده

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
1645