2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم التهاب شدید داری اما عفونت وقارچ نداری.ازلحاظ بدخیمی هم منفیه خداراشکر. برودکترمعاینه شو احتمالا زخم دهانه ی رحم داری که باید دارومصرف کنی. منم همین مشکل رادارم که دکترحتی داروهم بهم نمیده میگه کاملاطبیعیه.من کولپوسکوپی هم انجام دادم

هرطایفه ای زمن گمانی دارد.من زان خودم چنانچه هستم،هستم
اصلن هم پیش متخصص زنان نرو چون فوری میگن فریزکن دهانه ی رحم را. برو متخصص انکولوژی زنان

مرسی عزیزدلم اتفاقا رفتم دکتر برام دارو داد و گفت باید فریز شم یا لیزر اما همون روز ازم ازمایشم گرفت بهش گفتم حداقل داروهارو مصرف کنم بعد ک گفت اونقدر زخمت زیاده ک دارو خوب نمیکنه😢

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
مرسی عزیزدلم اتفاقا رفتم دکتر برام دارو داد و گفت باید فریز شم یا لیزر اما همون روز ازم ازمایشم گرفت ...

وای ن فریزنکن .به منم میگفتن زخم شدید داری بعد رفتم انکولوژی زنان وقتی کولپوسکوپی انجام دادخیلی عادی گفت چیزی نیست ..گفت به هیچ وجه فریزنکنید یه کارمنسوخ شده س. دکترحتی به من داروهم نداد 

من اصفهانم دکترفریبابهنامفر رفتم. شما اگه تهرانی سرچ کن دکترای انکولوژی یکیا پیداکن برو.اصلنم نترس .من حتی بهم یه دکترگفت زخمتاباید برداری باحراحی.وقتی به این گفتم کلی خندیدبهشون

من اصفهانم دکترفریبابهنامفر رفتم. شما اگه تهرانی سرچ کن دکترای انکولوژی یکیا پیداکن برو.اصلنم نترس . ...

مرسی عزیزدلم واقعا از نگرانی در اومدم خیلی ممنونم اره ایشالا میرم بازم ممنون😘😘😘😘

هنگام شنامثل یه دست و پا چلوفتی بپا مسیر دهن کوسه نیوفتی😊😊
2706