2733
2734
عنوان

ميشه بياين يه خريت كردم

253 بازدید | 12 پست

يه سالو چند ماهه قاشق چنگالاي عروسيمو پس دادم زنگ ميزد خدا از مردك نگذره 

گفت بيار بده تحويل داديم هر روز امروز فردا ميكرد تا به بابام گفتم شماره اونو بهم بده خودم صحبت كنم 

زنگ زدم گفت با اين شوهر بيشعورت چند بار اومده گفتم حق داشته بيشعورم خودتي و خلاصه بگو مگومون شد 

تا گوشيو قطع كردم شوهرم اومد گفت چرا اينقد سرخ شدي گفتم زنگ فلاني زدمو اينجوري گفته 

اعصابش بهم زيخت يخورده هم باهم دعوا كرديم من اومدم تو اتاق اونم نيم ساعته از خونه زده بيرون گوشيشم جا گذاشته من بتونم بيام نت 

خيلي نگرانم 😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

كاش بهش نميگفتم مرك عوضي چي گفته 😬😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

منکه نفهمیدم‌چیشد

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچي هرجا ميشه مثل خر ميام بهش ميگم يكم فكر نميكنم

البته چند بار از عصري بهم گفته چرا بابات پيگير نميشه بابامم كه چند بار بهش گفته يكمم بيخياله 

منکه نفهمیدم‌چیشد

منم نفهمیدم چی شد،،،راستی عضویتت مبارک،قشنگ مشخصه ترکیدی ازاول اومدی😂

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

نگران نباش انشاالله که مشکلی پیش نمیاد ازاین به بعد هرحرفی پیش شوهرت نگو عزیزم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
برو صنف شکایت کن 

امشب سپردمش به جدش پيامشم دادم گفتم خودت ميدونيو جدت 

٨ميليون ميخاد ازمون منم فردا ميرم ميخرم از يه جا ديگه پولشم هرچي اضافه اومد بهش ميدم 

درست نفهمیدم چی شدچراقاشق چنگالاروگرفت حالاشوهرت چراباتودعوامیکنه

اره يه ساله چن ماهه تحويل گرفته كه سر يه هفته بهم بده تا الان نداده 

از عصر مدام ميگه چرا بابات پيگير نميشه ما يه ساله قاشق نداريم 

منم گفتم فكر كن خودت بايد جهاز ميدادي برو هرچي ميخاي بخر 

بعدم بهش گفتم مردك چي بهش گفته

اره يه ساله چن ماهه تحويل گرفته كه سر يه هفته بهم بده تا الان نداده  از عصر مدام ميگه چرا بابا ...

یعنی پولوگرفته ونمیده؟چراشکایت نمیکنیدازش

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)