1232
1226
عنوان

درد درد درد درد

267 بازدید | 13 پست

سمت راست پهلوم هی چند وقت یه بار درد می‌کنه و به شدت تیر می‌کشه 

یعنی چی می‌تونه باشه   

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

باید دستی معاینه کنم برو دراز بکش😐

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘💖۳اردیبهشت بی صبرانه منتظرتیم بهترین اتفاق زندگیمون بقول بابایی تیکه وجودم😍

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
خو برو دکتر چقدر دردو تحمل میکنید

دکتر چی برم آخه اصن نمی‌دونم کجامه والا   

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
باید دستی معاینه کنم برو دراز بکش😐

نه من آمادگیشو ندارم

8
سنگ کلیه 

وای نه خدانکنه   

کیسه صفرا. سنگ کلیه. اپانتیس. خیلی جیزا ممکنه باشه منم درد داشت رفتم دکتر گفت تو کیسه صفرات لجن دا ...

همون پهلوی راست درد داشتی؟