1147
1273

من راجع به هست یا نیستش نظری ندارم ولی اگه حق انتخاب داشته باشم دوس داشتم اونور چیزی نباشه و مرگ پایان باشه هم برای جسم هم روح 

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

به نطر من زندگی در آرامش بی دغدغه پیش کسایی که دوستشون داریم من دوست دارم اینطوری باشه ...ولی میدونم خیلی متفاوت تر از این حرفاست تا دم در بهشت بریم هنر کردیم🤣🤣🤣🤣

کتاب آن سوی مرگ را بخون از جمال صادقی. خیلی خوووبه. اخه ما تا یاد داریم همیشه از عذابش برامون گفتن. تو اون کتاب از ارامشش نوشته. و اینکه در کل اون دنیا نتیجه اعمال این دنیاست

الهی به امید خودت...  
1274

دوس دارم اون دنیا باشه برم بهشت. خوشگل و جوون بمونم و یه عالمه سیب زمینی سرخکرده بخورم😋

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
من راجع به هست یا نیستش نظری ندارم ولی اگه حق انتخاب داشته باشم دوس داشتم اونور چیزی نباشه و مرگ پای ...

آره منم بعضی وقتا دوس دارم اینجورباشه.پایان تمام سختیا بدیا حتی خوبیا

دردم از یار است و درمان نیز هم

وای نگومیترسم 😨😨😨😨فکرکنم نکیرومنکرمنتظرمنن بگیرن ببرن جهنم اونجابسوزم جزعاله بشم 😱😱😱😱😱

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
1226
1280