2737
2734

خيلي راجب اين قضيه تايپک زدم 

شايد بعضياتون بگيد اهه ديگه بس کن 

ولي واقعا حالم خوب نيست

الناز يه مدت دوستم بود بعد که فهميدم چقد حسود و عوضيه باهاش قطع رابطه کردم 

چند ماه ميگذره که فهميدم پشت سرم حرف درست کرده ابرو واسم نزاشته عکسمو واسه دوست پسرش فرستاده و تازه خودم ديدم چقد واسه نامزد سابقم عشوه ميومد

شايد بگيد اون اقا ديگه نامزدت نيست و گذشت

اما من کاري با اون ندارم خدا کرد روزي با صد تا دختر بود 

حالم از عوضي بودن الناز ميگيره ميدونست من چقد عاشق اون پسره بودم بازم براش عشوه مياد

نامزد سابقم گفت بلايي سر الناز ميارم که ديگه پشت سرت حرف نزنه اولش خوشحال شدم اما بعدش ديدم تو اينستا با الناز لاو ميترکووووننننننننن

حسه بازيچه بودن دارم

دلم ميخواد برم دوتاشونو فحش بدم

دلم ميخواد به خانواده الناز بگم 

دلم ميخواد جفتشونو به بار کتک بگيرم اخه چقد اين دوتا منو سر کار گذاشتن؟؟؟

حالم بده بده بده بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسممو خراب کرد😕

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2731
2738

ببخشید استارتر ب موضوع تاپیک مربوط نیست

دوستان مهربون لطفا برا سلامتی مامانم صلوات بفرستید.🌹

مادرم سرطان داره

اگ میشه موقع افطار براش دعاکنید🙏

ایشالله همه مریضا شفا بگیرن

و همه حاجتمندان حاجتشون روا بشه

الهی آمین

اگ میشه برای سلامتی مادرم صلوات بفرستید🌸
2706