2726
عنوان

مقایسه وضعیت اسپرم شوهرامون

363 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها، ما ۳ ساله در حال اقدامیم و بچه دار نشدیم، دکترم میگه ناباروری بدون علته و دوتاتون هیچ مشکلی ندارین، من ۳ سال لتروزول و آمپول زدم و آی یو آی شدم ولی هیچی به هیچی و حالا دکترم پیشنهاد آی وی اف داده ولی من خودم به این نتیجه رسیدم که مشکل از شوهرمه و دکترا تشخیص نمیدن ولی هر چی بهش میگم نمیاد بریم پیش ارولوژ، 

مورفولوژی شوهرم ۱۱ درصده، خب شاید این بارداری طبیعی رو به تعویق بندازه، البته ۱۲۰ میلیون اسپرم داره که ۴۰ درصدش تایپ A هستن، حالا از شما سه تا سوال دارم:

۱- مورفولوژی اسپرم شوهراتون چقده؟

۲- با این مورفولوژی طبیعی باردار شدین؟

۳- بعد چند وقت اقدام حامله شدین؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوانت یه جوریه دوستم ،خداکمکت کنه خودبه خود باردار بشی ازته دلم واست خاستم 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2728
ازمايش همسرتون رو ازمايشگاه معمولي دادين يا مركز ناباروري؟! خيلي فرق داره جوابشون

شماهمدانی هستی؟ دندانپزشک خوب توهمدان نمیشناسی؟ میخوام دندان عقلموبکشم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
تو تایپک های عمومی شرکت کنید تا تعلیق نشید توصیه دوستانه

خب خب شما منو نصیحت کردید پس فک کنم از داستانه اینجا خبر دارید ک چه مدلیه

حالا چرا کاربریتون جدیده؟

فک کنم شماهم باید تو عمومی ها شرکت کنید😂

در هرصورت ممنون دوست عزیز قصدم فان بود😉

پیک موتوری رستوران خدا

بزار الان نگاه میکنم بهت میگم البته ما دو ساله اقدامیم وباردار نشدیم و دکترا پیشنهاد ای یو ای دادن چون هیچ دلیلی پیدا نکردن اما من حوصله دوا دکتر و دارو هورمونی ندارم سپردم دست خدا

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706