2733
2734
عنوان

بچه ها کسی مشکل جفتی پایین داشته ؟

91 بازدید | 17 پست

سلام من الان هفته یازده بارداری هستم ,اون شب بعد از نزدیکی چن قطره خون دیدم, خیلی ترسیدم رفتم دکتر بهم شیاف پروژسترون داد,رفتم سونو گفتی جفتیت پایینه,خیلی میترسم الان بهم استراحت داده, زیر دلم تیر میکشه کسی اینجوری بوده؟نگرانم نکنه خدا نکرده,,,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم جفتم پایین بود خونریزی شدید هم داشتم یکماه استراحت مطلق بودم تا رفت بالا

توالت فرنگی استفاده کن

نزدیکی نکن

پله بالا پایین نرو

تا میتونی دراز بکش

پروژسترون هم استفاده کن

نگران هم نباش این مشکلو خیلیا دارن با بیشتر شدن سن بارداری جفت هم میره بالا

ی سونو دیگه برو گاهی اشتباه میکنن مخصوصا موقع زایمان ب نظر من دو مکان سونو برین گاهی گیج میشن و چرت میگن ک موقع زایمان جون ادمو ب خطر میندازن زن دایی من سونو مشکلی نداشت ولی موقع بدنیا اومدن بچه  طبیعی بوده بعد از کلی درد ک کشیده میبرن عمل و دکتر متوجه میشه ک اول جفت بوده بعد بچه و اگ زمان بیشتری تلف میشد هر دو میمردن اول گفتن جون مادر در خطره خدا رو شکر سالم موندن ولی اون همه استرس و درد ....جاریمم سونوش مشکل نداشته و بعد ازاینکه طبیعی نتونسته عمل ک کردن دکتر میگفت بچه مدفوع کرده و خدا رحم کرده

دوستم میگفت نمیدونسته رابطه از مقعد مشکل داشته واسه درد شدید سونو میره متوجه میشه جفت پایین اومده و علت همون بوده انشالا ک ب خوبی و خوشی زایمان میکنی عزیزم برا سلامتیتون صلوات فرستادم

2738
2706