2733
2734
عنوان

هفته ۱۶بارداری

80 بازدید | 7 پست

من وارد هفته ۱۷شدم  فک میکنم  شکمم کوچک شده انگار احساسی توش ندارم  قبلا  بنظرم  بزرگتر بود و سنگین  امروز  احساس  سبکی  کردم  نکنه دیگه حامله نباشم  

نگران نباش.طبیعی.منم گاهی حس میکنم کوچیک میشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
نگران نباش.طبیعی.منم گاهی حس میکنم کوچیک میشه

ممنون  عزیزم  دفه  دوم  که  بهم  دلداری میدی  نمیدونم منو شناختی ؟اون دفه هم زبونت خیر بود دعام.کن  خیلی ترسو ام  ونگران 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون  عزیزم  دفه  دوم  که  بهم  دلداری میدی  نمیدونم منو شناختی ...

بارداری پراز تغییرات.بخای بخاطر هرچیزی حرص بخوری ونگران باشی نی نی ت اذیت میشه.بسپار بخدا ومراقب خودت باش به این چیزام توجه نکن.تو بارداری بدن زیاد واکنش نشون میده.

خاهش میکنم😘انشالله بسلامتی زایمان کنی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

منم همینم طور۱۸هفته هستم باورتون نمیشه ۲ماهه بودم شکمم اندازه الانم بود یهویی بادش کشیده شد.مراعات غذایی هم میکنم کلاهرچی شکم کوچیک باشه نی نی چاق بدنیامیادبرخلاف شکم بزرگ نی نی کوچیک.من صدتاباردارپرسیدم همه میگن اقوام مااصلاشکم نداشته توبترداری اصلامعلوم نبودزیاد۳۹۰۰نی نی اورد.ولی یکی ازدوستام ۲۷کیلو چاق شد۲۵۰۰ نی نی .خیالتون راحت راحت

2738