2726

سلام دوستان نوزادم۱ماه و۲ روزشه

دیشب جهنده بالااورد خیلی بدبود خیلیییییییییدوباره س۴صبح بود ک تکرارشد ولی خیلی کم بود وبازم الان اینجوری شد ازگوشه لبش شیر ریخت بیرون

تب نداره ولی گاهی بدنش داغ میشه

زنگ زدم ازمنشی سوال کردم گفت اگ تب نداره وبیحال نمیشه چیزی نیست شاید زیاد شیرمیخوره.

نظره شما جیه بچه ها ببرم دکتریا نه حرف منشیه درسته وطبیعیه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگ ازشیرخوردنه زیادشه چجوری شیرش بدم؟؟؟ وقت خواب میفته سینم تودهنشه همونجوری میک میزنه ومیخوره بنظر ...

شير خورد خوابشم برد بغلش كن سرشو بزار رو شونت بزن پشتش باد گلوشو بگير كه دل دردم نگيره

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
اگ ازشیرخوردنه زیادشه چجوری شیرش بدم؟؟؟ وقت خواب میفته سینم تودهنشه همونجوری میک میزنه ومیخوره بنظر ...

سلام گلم 

اگه این موردتازه ایحاد شده و بصورت جهنده هست من نظرم اینه شما یه چیز ی خوردی یا جدیدمکمل دادی بهش ،که نساخته .

وای گفتی من بچم زردی داشت ازترس چی ای گرم نمیخورم قبلا اینجور نبودا الان چندروزه اینجورشده همشم ماهی ...

برای رفع زردی و ریشه کن شدنش گوش بچه رو حجامت کن اصلا هم نگران نباش

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️

بله بکش بیرون زیادمیدی بالا میاره اندازه داره خوب خواهر

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2706