2703
2553
شمالیا اوه اوه اها اها اها اها😅😅😅😅😅

چرا الان میخندی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خودم شمالیم کلن شادم😊😊

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2720

بابا انتقالیمون درست شده تا فردا ظهر باید قطعی بهشون اطلاع بدیم.نه خودم اهل ساری هستم نه شوهرم .میگه از شلوغی تهران خسته شدم بریم .میخوام بدونم چ جور جایی هست از نظر امکانات و‌‌‌...برای ما ک اهل اونجا نیستم راحته یانه؟؟یهو دلم گرفت میخوام از تهران برم☹

بابا انتقالیمون درست شده تا فردا ظهر باید قطعی بهشون اطلاع بدیم.نه خودم اهل ساری هستم نه شوهرم .میگه ...

فکراتونو بکنید اگه شغلتون دولتیه بعداز انتقالی راه برگشتی نیست ولی ساری هم شهر بزرگیه اگه از ترافیک ودود ودم خسته شدید خوبه برید 

2714
فکراتونو بکنید اگه شغلتون دولتیه بعداز انتقالی راه برگشتی نیست ولی ساری هم شهر بزرگیه اگه از ترافیک ...

همون دیگه راه برگشت نداریم نمیدونم واقعا شوهرم گیر داده از تهران خسته شدیم بریم 

با تهران قابل قیاس نیس اصلا شهر کوچیکیه برای تفریح یا یکی دوسال خوبه ولی دائم برای شماک تهران بودی خیلی سخت میشه 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁