2726
عنوان

بچم جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 64 پست
کاش میشد خود کتابو برات بفرستم  اخه مال کتابخونس نمیشه  یعنی اوکی بود ترجمش؟

نه اینی که گذاشتی ترجمه نیس ولی رو قران نوشته ترجمش اما به هیچ عنوان براش نیس

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
یعنی من دروغگو هستم دیگه 😳

من همچین حرفی زدم؟؟؟؟ شما داری بمن میگی دروغگو اخه ازم هی سند میخوای اسم ایه میخوای سوره میخوای اگه واقعا قرانو حفظی باید بدونی اینها کدوم سورس و کدام ایه 

من که نباید بدونم

از ابتدا حرفمو باور نداشتین اما من یبار نگفتم داری بهم میگی دروغگو

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همچین حرفی زدم؟؟؟؟ شما داری بمن میگی دروغگو اخه ازم هی سند میخوای اسم ایه میخوای سوره میخوای اگه ...

اه نههه من نمی گم تو دروغگوایی 😐ولی شما اشتباه برداشت کردی 

و حاضر نیستی اصلا قبول کنی

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
من همچین حرفی زدم؟؟؟؟ شما داری بمن میگی دروغگو اخه ازم هی سند میخوای اسم ایه میخوای سوره میخوای اگه ...

به جان خودم منظور بدی نداشتم

2728

بعدم من قران حفظ نیستم  قاری قرآنم