2410
2553
عنوان

بچم جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 64 پست
وای نگووووع

عزیزم  اقتضای سنش فکر کن شما حرف بقیه رو میفهمی ولی نمیتونی مثله اونا بحرفی مسلما یه واکنشی نشون میده مخصوصا که بچه هم باشی بچه ی شما الان یه همچین شرایطی دلره پسر من که کلا سه ماه اینطور بود البته من زود منظورشو میفهمیدم بعد از اونم به حرف افتاد درست شد

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
خوش بحالت دورت شلوغه؟

اره تقریبا ولی فک کنم مدل بچه ها فرق داره چون پسرم خیلی جیغ جیغو بود اون موقع ام دورم شلوغ بود

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کافیه یه چیزی بهش بگی ناراحت بشه یا یه شی خطرناکیو ازش بگیری

مال منم همینه 

سیم برقو میگم نه پرت میکنه خودشو زمین 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
عزیزم  اقتضای سنش فکر کن شما حرف بقیه رو میفهمی ولی نمیتونی مثله اونا بحرفی مسلما یه واکنشی نشو ...

اره همش غر میزنه با همون بی زبونی فشمم میده میفهمم حرصش میگیره نمیتونه بهم بفهمونه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2720
بچت خیلی وابسته هست عزیزم زیاد ببرش بیرون پارک و خونه اقوام بزار یکمی با بقیه بچه ها بازی کنه بدون ب ...

هر روز بیرونه این

مهد هم میره

اره همش غر میزنه با همون بی زبونی فشمم میده میفهمم حرصش میگیره نمیتونه بهم بفهمونه  

مخصوصا که کلا عقل تعطیل به جاش با احساساتشون عمل میکنن وقتی آرومه بی نهایت بهش توجه کنید وقتی جیغ میزنه بی توجه بشید بهش من خودم پسرم از ساعت ۲ ب ع جیغ زد تا غروب آفتاب یعنی داغون بودم ولی توجه نکردم تا آروم شد گفت ما ما گفتم جونم چه صدای قشنگی ببین چه قشنگ حرف میزنی چه خوشگل میگی ماما اینجوری حرف بزن خلاصه بعد از چند بار (پیرم در اومد البته) بهتر شد الانم همینه روشم کاری میگم نکن چند بار انجام میده میبینی توجه نمیکنم تامام دیگه انجام نمیده ولی تا عصبانی میشم ونکن وبکن میگم دو باره تکرار میکنه اولین بارکه فحش داد من نادیده گرفتم انگار اصلا نشنیدم شب به باباش داد اون سرش داد زد دیگه تموم شد هروقت شوهرم از سرکار میومد شروع میکرد اون فحش رو دادن دوزاری شوهرمو انداختم اونم خودشو زد به کری بعد از سه بار دیگه نداد 

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
2714
بازم هست الان میذارم

این کدوم سوره اس😳

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
بازم هست الان میذارم

چرا من چیزی رو که میگی نمیبینم 😐😐😐😐

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
بازم دارم

اونجا چرا رو قران نوشته هس😳😳😳😳😳

اینها از گوشیمه از تو گوگل

لازم به ذکره عزیزم توی سوره مریم ذکر شده که مسسیحیانی که به تثلیث معتقدن مشرکین محسوب میشن پس باید کشته بشن

2706