2726
عنوان

بچم جیغ میزنه

448 بازدید | 64 پست

بچم ۱۹ ماهشه خیلی جیغ میزنه همشم اویزون منو باباشه

مال شمام این طوریه؟؟؟؟؟؟؟

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقتصای سنشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
این چیزا رو میبینم میترسم از بچه داری... خدایا کمک

شوهرم فرار کرد از خونه زد بیرون بس که بچه اویزونش میشه 

بعد دو دیقه میشینم پیش شوهرم منو کتک میزنه بچه 

میگه بابای منه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچت خیلی وابسته هست عزیزم زیاد ببرش بیرون پارک و خونه اقوام بزار یکمی با بقیه بچه ها بازی کنه بدون بودن خودت کاری کن از وابستگی بیرون بیاد 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
2706