2726
عنوان

تیفانی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 33 پست
چه جوری رفتی؟ چند سالته؟ درس چی خوندی؟ اوضاعش چه طوره؟

من ۱۲ ساله اومدم خانوادگی با همسر اولم 

الان ۳۵ سالمه و پرستارم اینجا یونی رفتم و کار میکنم

اوضاع اینجام نرماله چیز خاصی نداره 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
من ۱۲ ساله اومدم خانوادگی با همسر اولم  الان ۳۵ سالمه و پرستارم اینجا یونی رفتم و کار میک ...

فکر میکردم متول 78 هستی

اگه اوضاع ایران رو میدیدی میفهمیدی اوضاع معمولی خیلی خوبه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکردم متول 78 هستی اگه اوضاع ایران رو میدیدی میفهمیدی اوضاع معمولی خیلی خوبه

اونجا رو دارم میبینم خب گرونیه و و و 

اما خب همه دارن زندگی میکنن خوبم زندگی میکنن

سفر هاشون و ارایش و لباسا و مهمونیا و عروسی ها همه چی عالیه

من ۱۲ سال تو کل اروپا همچین ناز و نعمتی ندیدم که تو ایران ملت دارن

اثن نمیفهمم میگن ناراحتیم 

اخه میپرسم از چی میگن گرونی اما همه ارایشا تاپ لباسا تاپ مبلمانا تاپ ووووووو

بعد میگن نظام بده اما همشون دوس دارن و اخر مذهب ان و سر راهپیمایی و رای دادنا قیامته

من نمیدونم چیو باور کنم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
فکر میکردم متول 78 هستی اگه اوضاع ایران رو میدیدی میفهمیدی اوضاع معمولی خیلی خوبه

الان نی نی سایتو ببین چند نفر تاپیک زدن خونه دارن میخرن 

و یا مهمونی دادن

یا عروسی یا تولد و غیره 

کیک و پذیرایی شونو ببین 

لباساشون و اینا

تازه مبلمان خونه و فرشا و پرده هایی که اونجا ملت دارن تو امریکا هم کمه

2728
اونجا رو دارم میبینم خب گرونیه و و و  اما خب همه دارن زندگی میکنن خوبم زندگی میکنن سفر هاشون ...

چون شدیم دو دسته یا اینقدر پولدار که سوشی می خورن یا اینقدر بدبخت که فلافلم گیرت نمیاد بخوری 

اگه یه مدت تو ایران باشی کاملا متوجه میشی 

وضع خیلی وخیمه من که هر روز دعا می کنم جنگ شه فقط 

اون راهپیمایی ها رو هم که میبینی همون ادمایی که پول میدن بهشون مثل کاه پر میکنن خیابونون رو 

واقعا حتی غذای درست نمیشه خورد من خودم از قشر متوسط رو به بالا بودم ولی الان هر روز کارمون گریست 

خدا نگذره ازشون

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
چون شدیم دو دسته یا اینقدر پولدار که سوشی می خورن یا اینقدر بدبخت که فلافلم گیرت نمیاد بخوری  ...

عزیزم چقدر سخت 

چرا نمیایین اینور؟ 

یعنی انقدری هست اونجا که همه چیو ول کنی بیای؟

الان نی نی سایتو ببین چند نفر تاپیک زدن خونه دارن میخرن  و یا مهمونی دادن یا عروسی یا تولد و ...

عزیزم اگه بدونی بانک مرکز  ی چه کثافت بازاری رو شروع کرده دلیل همونه کسایی که داشتن پولدار تر شدن کسایی که نداشتن بدبخت تر 

من پارسال با 200 تومن میخواستم خونه بخرم الان با 800 بهم نمیدن به خدا هر روز کار شوهرم گریست خیلی اوضاعمون بده اطرافیان هم همین طور به ماهی 3 4 تومن شاهانه زندگی میکردیم الان 100 تومن اخر برج نمیمونه

ولی ملت اینقدر بیشعورن ساکت موند چون خوشحالن پراید 20 تومنیشون رو 50 میخرن خریت تا کی

عزیزم چقدر سخت  چرا نمیایین اینور؟  یعنی انقدری هست اونجا که همه چیو ول کنی بیای؟

اره هست به خدا لحظه ای که بتونم از همه چی بریدم میام ولی با کدوم پول با چی بیام😭😭😭😭😭

پارسال 4 سال پول جمع کرده بودیم خونه بخریم اینقدر قیمتا رفت بالا که الان 200 تومن خودمونم نیست 200 تومنم بدهکاریم اشک شوهرمو ندیده بودم که لطف این عوضیا هر روز نی بینم الان

از امثال خا       وری و ...... همشون نمیگذرم

عزیزم چقدر سخت  چرا نمیایین اینور؟  یعنی انقدری هست اونجا که همه چیو ول کنی بیای؟

کاش فقط میشد از این جا رفت

عزیزم اگه بدونی بانک مرکز  ی چه کثافت بازاری رو شروع کرده دلیل همونه کسایی که داشتن پولدار تر ش ...

بگردم

منم همینو میگم

میگم ملت اگه انقد تحت فشارن چرا پسسسسس همه رای میدن؟؟؟؟ صداشونم در نمیاد؟؟؟؟؟ 

اره هست به خدا لحظه ای که بتونم از همه چی بریدم میام ولی با کدوم پول با چی بیام😭😭😭😭😭 پارسال 4 ...

عزیزم امیدوارم که خدا به فریادتون برسه

بگردم منم همینو میگم میگم ملت اگه انقد تحت فشارن چرا پسسسسس همه رای میدن؟؟؟؟ صداشونم در نمیاد؟؟؟؟؟ ...

بدبختا تو نون شبشون موندن از شکمشون به سر نیست که بخوان به فکر اعتراض باشن خوبا هم که میگن ای جان عجب جایی مفتی مفتی پولدار شدیم

عزیزم امیدوارم که خدا به فریادتون برسه

میشه راه های مهاجرت به سوئد رو بهم بگی؟

میشه راه های مهاجرت به سوئد رو بهم بگی؟

کاری

پناهندگی 

تحصیلی

پناهندگی به کار شما میاد عزیزم

کاری پناهندگی  تحصیلی پناهندگی به کار شما میاد عزیزم

چه جوری میشه پناهنده شد؟

کیسم چی باشه؟

تحصیلی من درسم خیلی خوبه ولی دیپلمم کلا 19 سالمه

2706