2410
2553
عنوان

تیفانی + عکس

704 بازدید | 33 پست

لامپ های تیفانی با قدمت ۱۴۴ سال از کشور امریکا توسط فردی نقاش با نام الکساندر تیفانی شکل گرفتن. امروزه هم با قیمت گرون فروخته میشن ‌

من عاشق این تیفانی ها هستم

شمام دوس دارین؟ 

تو پست های پایین عکس میذارم 

بگین کدوم یکی

شماره ۱

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

چقدر خوشگلن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها تو فیلم های امریکایی قدیمی نگاه کنید اکثر خونه ها این لامپ هارو داشتن

مال زمان ادری هیپبورنه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

جولیا کدوم کشور بودی؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
سوئد

چه جوری رفتی؟

چند سالته؟

درس چی خوندی؟

اوضاعش چه طوره؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706