2726
عنوان

تیفانی + عکس

704 بازدید | 33 پست

لامپ های تیفانی با قدمت ۱۴۴ سال از کشور امریکا توسط فردی نقاش با نام الکساندر تیفانی شکل گرفتن. امروزه هم با قیمت گرون فروخته میشن ‌

من عاشق این تیفانی ها هستم

شمام دوس دارین؟ 

تو پست های پایین عکس میذارم 

بگین کدوم یکی

شماره ۱

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چقدر خوشگلن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

بچه ها تو فیلم های امریکایی قدیمی نگاه کنید اکثر خونه ها این لامپ هارو داشتن

مال زمان ادری هیپبورنه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

جولیا کدوم کشور بودی؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
سوئد

چه جوری رفتی؟

چند سالته؟

درس چی خوندی؟

اوضاعش چه طوره؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706