2726
عنوان

دخترم 6 و نیم ماهشه پاشو اصلا رو زمین نمیزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 4174 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پسرمو از 5 ماهگی رورویک میذاشتم البته 5 دقیقه نه بیشتر از دوسه ماهگی هم زیاد سرپانگهش میداشتیم ماساز دست وپاهم براش مفیده هم رشدش و هم قدرتش توروخداهمش خوابیده و تو بغل نذاریدشون باهاشون وربرید
شاید باورتون نشه پسر من از همون ماه اول پاشو میذاشت زمین الان داره 5 ماهش تموم میشه میشینه و تو حالت خوابیده که هست گردنشو کلی میاره بالا که بلند شه ولی پاشو از همون روزای اول میذاشت زمین همه میگن خیلی زرنگه

عزیزم همه ی بچه ها مثل هم نیستن. پسر من از دو ماهگی پاشو سفت میزاشت رو زمین الان ک سه ماهشه دستشو که میگیرم خودش رو پاش بلند میشه. از همون اولم گردن میگرفت. شاید تغذیه تو بارداری هم تاثیر داره البته پسر من هیکلیه به جثه نوزاد هم بستگی داره

بچه منم پا نگرفته شش ماهشه حالم خیلی بد شد وقتی متوجه شوم. چه باید کرد توکل بخدا و اینکه پاهاشو ماس ...

عزیزم نوزاد منم پا نگرفته. وقتی نکهش میدارم پاش شل نگه میداره. شما چی شد بالاخره نوزادتون سالم بود پاهاش؟

جدی میگی مری طلا اتفاقا همش فکرمیکنم ازکی بذارم تو روروئک 3روز پیش گذاشتمنموند هنوز کوچیکه پسرمنم ...

8 سال گذشته از این تاپیک😍

پسرتون سلامت

من این مشکلو و سرچ کردم این تاپیک اومد. گفتم کامنت بزارم یاداوری خاطره باشه براتون. 😊

8 سال گذشته از این تاپیک😍 پسرتون سلامت من این مشکلو و سرچ کردم این تاپیک اومد. گفتم کامنت بزارم ی ...

خیلی ممنون عالی بود کار شما . پسرم الان کلاس سومه

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
2706