2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم الان بخاطر تغذیه و سبک زندگی نادرست, شرایطی بوجود اومده که اصلا دیگه به سن و سال نمیشه اکتفا کرد و بیماری ها پیر و جوان نمیشناسن... من نرمی کشکک زانو دارم و مچ دستهام خیلی ضعیفه و زود درد میگیره و ... جرات نمیکنم برم سنجش تراکم استخوان, من بخاطر سنگ کلیه از یکی از کاربرهای همینجا با کانال آقای علی کردی آشنا شدم و واقعا از داروی کلیه ش نتیجه گرفتم, توی کانالش دیدم که برای پوکی استخوان هم دارو میسازه, اگر دوست داشتی توی نت پیگیری کن ببین چیه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
عزیزم الان بخاطر تغذیه و سبک زندگی نادرست, شرایطی بوجود اومده که اصلا دیگه به سن و سال نمیشه اکتفا ک ...

راستی پودر سنجد هم خیلی عالیه, من یک مدت توی شیر میریختم و میخوردم زانوهام خیلی آروم شده بود

عزیزم الان بخاطر تغذیه و سبک زندگی نادرست, شرایطی بوجود اومده که اصلا دیگه به سن و سال نمیشه اکتفا ک ...

كانالش و ميفرستي برام لطفا 

تو مثل دعاي مادرم از ته دل ميايي🧚🏻‍♀️

ببین یه توصیه..منم داشتم ..با زینک درست شد..! یعنی خیلی بهتره!

استخوان قلم گاو رو بخر بزار تو یه قابلمه بزرگ از شب تا صبح با یه تکه پیاز بجوشه ... تا جایی که استخوان انگار داره اب میشه....

سرد که بشه مثل ژله میشه هم خوشمزست هم سشار از کلسیم هست... تازه کلسیم داروها خیلی کمتر از این جذب میشه چون محلول طبیعی هست و اگر شیمی و اینا سر دربیاری تمام کاتالیزورها و پروتیین هایی که برا جذبش لازمه همراهشه!

با این اش بپز .. سوپ بپز... برنج باهاش کته کن..تو خورشت بریز.. اصلا مزه نمیده یا گاهی خوشمزه ترش میکنه ولی خیلی مقویه!!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
راستی پودر سنجد هم خیلی عالیه, من یک مدت توی شیر میریختم و میخوردم زانوهام خیلی آروم شده بود

از كجا بخرم پودرش ؟ 

ببین یه توصیه..منم داشتم ..با زینک درست شد..! یعنی خیلی بهتره! استخوان قلم گاو رو بخر بزار تو یه قا ...

واقعا ممنون چشم حتما ميرم ميخرم 

واقعا ممنون چشم حتما ميرم ميخرم 

من گزاشتم خیلی غلیظ شده تو لیوان یکبار مصرف گزاشتم فریزر یخ زده تو هر غذا یدونه میندازم.. روشم یکم اب...! 

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
از كجا بخرم پودرش ؟ 

باید از یک عطاری خیلی مطمئن بخری یا خودت سنجد بخری و بدی با آسیابهای مخصوص با هسته آسیاب کنن، اینم کانال و شماره آقای کردی هست:

@sangekolie
@Sangekolye

۰۹۱۵۹۵۱۸۲۸۶

داروی کلیه ش که تضمین داره یعنی اگر سنگ حل نشه و عکس سونوی جدید رو به تلگرامش بفرستی پول پست رو کم میکنه و پول داروشو برمیگردونه ولی داروهای دیگه شو نمیدونم

من گزاشتم خیلی غلیظ شده تو لیوان یکبار مصرف گزاشتم فریزر یخ زده تو هر غذا یدونه میندازم.. روشم یکم ا ...

خيلي ممنون از رااهنمايي خوبتون

باید از یک عطاری خیلی مطمئن بخری یا خودت سنجد بخری و بدی با آسیابهای مخصوص با هسته آسیاب کنن، اینم ک ...

مرسي عزيزم لطف كردي 

2706