2726

یه برادر شوهر فیسقیلاتور دارم سنشو نمیگم شناسایی نشم 😂 خیلی کوچولو و نازه خیلی دوسش میدارم همش ماچش میکنم واسش کادو میخرم   دست نوازش به سرش میکشم😁 یعنی بزرگ شد یادش میمونه؟  بعدا زنش خواس بر علیه من پرش کنه از من حمایت نمیکنه؟😂😂😂 چن شب پیشا خونشون بودیم جدیدا یه تیکه کلام یاد گرفده میگه عاشقتم بعد به من گف عاشقتم منم به شوهرم گفتم رقیب عشقی پیدا کردیا اخم کرد رف تو فکر 😂😂😓🔫 خلاصه اگه بزرگ شد یادش رف کی جواب محبتای منو میده😐 من جاری ندارم از الان دارم اینده سازی میکنم😎😂🗽

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عجب جاریه خبیثی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

فیلم بگیر از کارات نشون زنش بده 😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ن عزیز دلم تلاش بیخودنکن.زنش ک بیاد کلافراموش میشی

ممکنه تاوقتی دوجاری باهم خوب باشین خوب باشه باهات

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706