2737
2739
عنوان

دیگه بریدم بیاین کمک

131 بازدید | 16 پست

دیروز تایپک زدم ک دختر دو سال و چهار ماهه من گاهی موهای بچه های دیگه رو میکشه و ازمهد بهم گفتن ببرمش

چند تا مشاور کودک عوض کردم همشون میگن ب تدریج باید از سرش بیفته.منم کارمند رسمی هستم و نمیتونم کارمو ول کنم.مهد هم ک قبول نمیکنه.افسردگی دارم میگیرم.چ جوری زدن رو از سرش بندازم؟

بچه ها  تو هر دوره ای ،  یه عادتی  پیدا می کنن و بعدم خیلی ناگهانی  از سرشون میوفته 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یکی ازدانش آموزهای منم توی مهدهمینجوری بود اخراجش کردم بچه هایی که مادرهاشون شاغل هستن نیازبه محبت بیشتری دارن به نظرمن مشکل نوآموزمن همین بودکه مادرش ازلحاظ محبت خیلی بهش اهمیت نمیدادشایدهمه چیز براش میخرید ولی باهاش دوست نبود دوتا بچه هاش همینطوربودن

یکی ازدانش آموزهای منم توی مهدهمینجوری بود اخراجش کردم بچه هایی که مادرهاشون شاغل هستن نیازبه محبت ب ...

من معلمم کارم نیمه وقته مرتب باهاش در تماسم .ولی واقعیت اینه ک فک میکنم ژن تند خویی خانواده همسرم بهش منتقل شده

یه وقتایی تغییر مهد معجزه میکنه.

من دخترم با گریه میرفت مهد. واقعا مونده بودم چکار کنم.

تا مهدشو عوض کردم. با اینکه مهد دوم سطحش پایین تر بودح اما عاشق مهده.

همش روزای تعطیل سراغ مهدو میگیره.

مهدشو عوض کن ایشالله خوب میشه

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
فرد مطمین نمیشناسم.هر کسی رو نمیتونم خونه راه بدم و بچه رو بسپارم بهش

کجایی هستی؟

میتونی ازشون سفته بگیری و تو خونت دوربین بزاری یا مثلا ببری خونشون و چند نفر ضمانت اون فرد و بکنن

من خیلی هارو دیدم اینکارو میکنن خواهرشوهر خواهرم معلمه اونو خواهرمم بعضی روزا باید میرفت مغازشون و یکی از همسایه هامون که کارمنده و.....اینا پرستار میگرفتن

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
کجایی هستی؟ میتونی ازشون سفته بگیری و تو خونت دوربین بزاری یا مثلا ببری خونشون و چند نفر ضمانت اون ...

تهرانم.پرستار کودک اگر اشنا باشه فقط مطمینه.سفته و ... تضمینی نداره.بایو وجدان داشته باشه ک تو نگهداری از بچه کم نزاره

2706