2410
2553
عنوان

یکم انگیزه بدین لطفا!!

135 بازدید | 13 پست

میخوام کنکورتجربی بدم با دیپلم انسانی وخیلی به دروس تجربی علاقه دارم ودوست دارم پزشکی بخونم 

تاحالاشده کسی با دیپلم انسانی اصلا کنکور تجربی قبول بشه رشته پزشکی خواهش میکنم یکم انگیزه بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم چیزی که لازم داری سخت کوشی و تلاش و بادید باز نگاه کردنه نه انگیزه 

اگه بخاطر ضعیف بودن ریاضی رفتی انسانی گمون نکنم بتونی پزشکی بیاری بازم خودت بهتر به شرایط و هوشت واقفی

موفق باشی

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

کارع سختی ولی خواستن توانستن است اگ علاقه داری قشنگ بخون ایشالا ک قبول شی

الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍 خدایاااا مرسییی بابت همه چی شکرت😍الهی همه ی عاشقارو ب عشقشون برسونو خوشبختشون کن ارزوی همرو براوردع کن ماهم بین اونا   

اصلا مگه رشته انسانی میتونه بره تجربی کنکور بده ؟
زمان ما رشته ریاضی همه رشته های دیگه میشد کنکور شرکت کرد
انسانی ها فقط رشته خودشون و زبان و هنر
ولی نشنیده بودم رشته انسانی بخواد کنکور تجربی بده

من لیسانس حقوق داشتم کنکور تجربی شرکت کردم خداشاهده بعد ۱۰ سال دور بودن از درس کنکور تجربی دادم و مهندسی صنایع دانشگاه روزانه قبول شدم

حالا فکرشو بکن شما هم علاقشو دارین هم وقت مطالعه هم هدف و انگیزشو و هم تواناییشو

2714
اصلا مگه رشته انسانی میتونه بره تجربی کنکور بده ؟ زمان ما رشته ریاضی همه رشته های دیگه میشد کنکور شر ...

بله ک میشه

کنکور نظری با دیپلم نظری 

کنکور هنر و زبانم ک میشه

رشته های کار و دانش،و فنی حرفه ای زمان ما باید پیش دانشگاهی نظری میخوند تا بتونه تو یکی از رشته های نظری کنکور بده

اصلا مگه رشته انسانی میتونه بره تجربی کنکور بده ؟ زمان ما رشته ریاضی همه رشته های دیگه میشد کنکور شر ...

چرا میشه فقط  باید بره پیش تجربی بخونه 

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
سلام منم میخام کنکور بدم اگه دوس داشتی درخواست دوستی بده باهم درس بخونیم.یا اینکه اگه سوالی درسی داش ...

شما هم دیپلم انسانی داری میخوای کنکور تجربی بدی

شما هم دیپلم انسانی داری میخوای کنکور تجربی بدی

ن تجربی ام ولی هنوز شرو نکردم .هم میتونم اگه سوالی در مورد زیست داشتی ج بدم هم اینکه باهم شروع کنیم

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴