2737
2734

سلام

من ی خواهر بزرگتر از خودم دارم و الان درگیر نامزدیش هستیم و مشکلات خاص این دوران

و خب خیلی ذهن مادر و پدرم مشغوله

حالا تو این هیری ویری ی نفر هم قصد داره بیاد خواستگاری من که خب مورد خوبیه واقعا

و می دونید فرصت ها محدوده و شاید نفر بعدی انقد خوب نباشه

ولی من هم خجالت می کشم خیلی‌و اصلا نمی دونم چه جوری باید بهشون بگم

هم نگرانم که تو این وضعیت،خواهرم واجب تر از منه به جهت اینکه روش وقت گذاشته بشه و توجه خونواده بهش معطوف باشه

چی کار‌کنم

بگم؟ نگم؟

اگه بگم چه جوری بگم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو حیفه،بگو زنگ بزنن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728
2738

اخ کاملا درکت میکنم،میفهممت.

خودمم مشکلات ازین قبیلی زیاد داشتم.

نمیدونم چیکار باید بکنی.

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

به خواهت بگو که به مادرت بگه خودش رو واسه دو مراسم آماده کنه☺خوشبخت بشی هم شما و هم خواهرت😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

به نظرم مشکل اینجاس که خیلی درکت بالاس استارتر،

خودتو بزن به نفهمی،انگار نمیفهمی الان وقت مناسبی نیست،اینطوری راحتتر میشه کارت😐

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

خب چ اشکال داره خواهرت نامزده دیگه تو هر مرحله ای مشکلات خاص خودشو داره.با مامانت صحبت ون سرایطش بگو مطمعن باش خانوادت هم خوشبختی شمارو میخان

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2706