1421
1389
عنوان

مامانای دی۹۸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 50653 بازدید | 6255 پست

دوستانی که میخوان تو  تل  هم کنار هم باشیم بیایید پی وی لینک بدم @maryam6433

https://t.me/joinchat/A7W2iRUQLWyr8ItrFwPVWg

یا رو لینک بالا بزنید ممنون

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد
عزیزم سونو واژینال یعنی چی؟ چه فرقی با شکمی داره؟ 

در مورد سونوگرافی ترانس واژینال، پزشک سنسور را با کاندوم می پوشاند و قبل از وارد کردن آن در واژن مقداری ژل به آن می زنند. وقتی سنسور در محل قرار گرفت، تصویری روی صفحه ویدئویی ظاهر می شود. پزشک سنسور را داخل واژن و یا زیر شکم حرکت می دهند تا بتوانند رحم و تخمدان ها را از زاویای مختلف ببیند.

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در سونوگرافی از امواج صوتی به جای تابش پرتو استفاده می شود تا تصاویر لحظه ای و یا متحرک را از ساختار ...

ممنون از توضیحاتت عزیزم

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

در مورد سونوگرافی ترانس واژینال، پزشک سنسور را با کاندوم می پوشاند و قبل از وارد کردن آن در وا ...

مرسی عزیزم 😘😘

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
1401
مغزش تاب داره خوب. . دکتر من سر دخترم هیچ وقت واژینال انجام نداد خطر سقط داره خوب نیس. ..7هفته همه چ ...

۴شنبه قبل اینکه برم صبحش میرم پیش یه دکتردیگه اگه ببینم چی میگه،اگه میشد میگم برام شکمی بنویسه😘😘😘

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍
1394
ممنونم عزیزم برام دعا کن

عزیزم بهترشدین ان شاءالله؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍

باز دوباره دل دردام شدید شد 😔😔دیشب نخوابیدم دم صبح خوابم برد اونم هی از درد پامیشدم از خواب بیچاره همسر میگفت میدونستم اینجوریه نمیزاشتم اصلا 😔

باز دوباره دل دردام شدید شد 😔😔دیشب نخوابیدم دم صبح خوابم برد اونم هی از درد پامیشدم از خواب بیچاره ...

آخی عزیزم😔به پهلو دراز بکش من اینجوری حس بهتری دارم،درروز منم یه دردایی دارم ولی خیلی شدید نیست میگیره زود ول میکنه،چیز گرم خوردی؟یه دوستی اینجا گفت گرمی نخور من ازوقتی گرمی نخوردم خیلی بهترم آخه باعث تحریک میشه،استراحت کن به غذاهاتم دقت کن ان شاءالله که خوب میشی عزیزم😘این اول راهه مادرشدنه،الکی نیست بهشت زیر پای مادراست ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخی عزیزم😔به پهلو دراز بکش من اینجوری حس بهتری دارم،درروز منم یه دردایی دارم ولی خیلی شدید نیست میگ ...

چیزای گرم که اره خب میخورم مغز و شیره میخورم اخه اگر اونارم نخورم که دیگه هیچی اخه خیلی غذا نمیخورم درواقع کم غذاتر شدم اینارم نخورم هیچی به بدنم نمیرسه برای من هم میگیره و ول میکنه ولی فاصله بینشون کمه یعنی تا ول میکنه باز میگیره ودردش زیاده طوریکه نفسم میره 😔😔 

باز دوباره دل دردام شدید شد 😔😔دیشب نخوابیدم دم صبح خوابم برد اونم هی از درد پامیشدم از خواب بیچاره ...

منم دل درد شدید سر بچه اولم داشتم تیر می کشد میزد پهلو هام کمی هم لک داشتم رفتم دکتر گفت خارج رحم هستش اگر درد شدید داری حتما برو دکتر

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد
1387
منم دل درد شدید سر بچه اولم داشتم تیر می کشد میزد پهلو هام کمی هم لک داشتم رفتم دکتر گفت خارج رحم هس ...

رفتم دکتر گفت طبیعیه بهم شیاف داد هرشب شیاف میزارم 

خدا رو شکر اخه گفتی شدیده نگران شدم

البته هنوز سونو نرفتما گفت دردت شدید بود زودتر برو ولی خب من خیلی تنبل شدم 😭😭 همش درازم هی پشت گوش انداختم تا الان 

😍😍😍😍 اره خیلی جالب میشدا من هفته چهاردهمم

بسلاعزیز دلم

پس مشخصه که امکانش نیست

ایشالا بارداری راحتی داشته باشین و کوچولوتون سالم وسلامت بدنیا بیاد

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391