1464
1411
عنوان

مامانای دی۹۸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 64619 بازدید | 7864 پست
اره بابا دیگه افتادیم رو دور خرج! البته من شانس اوردم بیمه تکمیلی دارم.. اره من هفته پیش سه شنبه با ...

منم بیمه تکمیلی دارم ولی اولین سونورو دکترگفت چون باید توپروندت بمونه باید بری سونوگراف برات انجام بده😞

الان سونویی که تو دفترچم نوشته واژیناله این هفته اگه برم میشم ۷هفته و ۲سه روز

نمیدونم چرا شکمی ننوشت😓

خودش بهم گفت بمونم این هفته برم بعداینجاهم بچه ها میگفتن زودبرین ممکنه صدای قلب شنیده نشه استرس بهتون واردشه

حالا هزینه سونوی واژینالو همین هفته میام اینجا میگم😃

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

😍😍😘😘❤❤❤ هوس کردم دیگه😂

عزیییزم😂😍😘نوش جان هردو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍
1473
فک کنم تا هشت هفته واژینال بعد از اون شکمی

برای منم واژینال نوشت ولی یسری بچه ها اینجا شکمی هم انجام دادن😍البته من حس میکنم واژینال برام بهتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا حالا انجام ندادی؟من ی بار انجام داد هفتاد تومن گرفت ازم

نه دیگه این هفته اولین باره😐

واژینال انجام دادی شماهم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه دیگه این هفته اولین باره😐 واژینال انجام دادی شماهم؟

آره چهار هفته و شش روزم بود گفت انجام بدم ببینم جنین تو رحم نشسته یا خارج رحم

بعد گفت تو رحمه کیسه زرده هم تشکیل شده

اگه لقاح زود باشه شش هفته هم با شکمی معلوم میشه من هر دو تا فسقلمو هفته ۶ شنیدم😍

من چون دوره هام ۳۲روزه ان واسه همین تخمک گذاریم دیرتره و بخاطرهمین لقاح دیرترانجام شد احتمالا واسه همین سونوی واژینال بهتره مطمئنم شکمی بهم استرس واردمیکنه😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
آره چهار هفته و شش روزم بود گفت انجام بدم ببینم جنین تو رحم نشسته یا خارج رحم بعد گفت تو رحمه کیسه ...

بسلامتیی😍دکترمن خیلی ریلکس بود فقط بهش گفتم خارج رحمی....گفت ببین دخترم خارج رحمی یه دردی داره انگار یچیز تو شکمت داره پاره میشه منم گفتم خب ازاین درداندارم.گفت برو یه هفته دیگه سونو انجام بده الان خطرناکه انجام نمیدم😃سه دقیقه حرف زدیم۴۵تومن ویزیت دادم اومدم بیرون🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات اسم دکترت چیه؟

مهرنوش یدک،دکتر آروم و مهربونیه 

سربارداریه خواهرم روجمجمه جنین کیست کوروئید پلکسوس دیده شده بود اول دکترش رویافرجی بودکه بشدت سرش شلوغ بود اونقدری وجدان کاری نداشت که وقت بذاره بهمون بگه این کیست تا بدنیا اومدن کم کم محو میشه وقتی جواب سونورو دید ارجاع دادبه یه دکتردیگه برای آمینوسنتز و سنجش ریسک تریزومی ۲۱،هنوز اونروزا یادم نمیره چقد افسرده بودیم همه،وقتی آمینوسنتز کرد تویک ماهی که جوابش بایدحاضرمیشد دکترشو عوض کرد اومد پیش این دکتر وقتی رفتیم مطبش انقد قوت قلب داد آروم و بیخیال گفت اینکه چیزی نیست کوروئید پلکسوسه برای خودش ازبین میره

ازاون به بعد من دیگه از دکترای مطرح زنان زایمان رشت زده شدم واقعا

دکتر شما کیه عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای منم واژینال نوشت ولی یسری بچه ها اینجا شکمی هم انجام دادن😍البته من حس میکنم واژینال برام بهتره ...

به منم واژينال داد ده روز ديگه ميرم ميگن دقيق تر

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت😍😍😍😘
به منم واژينال داد ده روز ديگه ميرم ميگن دقيق تر

بسلامتی عزیزم😍آره حس میکنم واژینال بهترباشه شماهم تقریبا ۷هفته و خورده ای باید بری پس😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
بسلامتی عزیزم😍آره حس میکنم واژینال بهترباشه شماهم تقریبا ۷هفته و خورده ای باید بری پس😘

اره عزيزم الان ٥هفته و٤روزمه گفت هفته ديگه برو من ميزارم بعد عيد فطر ميرم

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت😍😍😍😘
اره عزيزم الان ٥هفته و٤روزمه گفت هفته ديگه برو من ميزارم بعد عيد فطر ميرم

آره اینجوری مطمئنتره خیره ان شاءالله خوش خبری😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه سرّیه از چیزای مضر خوشتون میاد😂جدی؟۱۸کیلو؟آخخخییی پس منم راه داره تااونقد چاق شم😐اشتهاتون زیادش ...

سلام . ممنون. 

آره. اشتهام بد نبود .برنج خیلی نمیخوردم. بیشتر چیزای مقوی و میوه میخوردم. 

الانم اینجوریم همش گشنمه ولی حالت تهوع دارم غذا دوسندارم بخورم. 

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام . ممنون.  آره. اشتهام بد نبود .برنج خیلی نمیخوردم. بیشتر چیزای مقوی و میوه میخوردم.  ...

سلام😘اشتها به غذای منم خوبه دوست دارم بخورم احساس ضعف دارم همش ولی هرچیزیو نمیتونم بخورم

مثل اینکه همه همینجوری شدن خاص همین دورانه ان شاءالله بتونیم چیزای مقوی بخوریم تا حسابی پرانرژی طی کنیم این دورانو❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331