1472
1411
عنوان

مامانای دی۹۸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 65805 بازدید | 8072 پست

آتاناز جون انشالله كه همون ٣١باشه منم تو آنونالي يا واژينال ٣١بودم بعد يه ماه پيش شكمي رفتم گفت ٤٥!!!واقعا اينا همه يه عدده ولي به نظرم تو سن باردازي شما ٢٩كم هم نيست به نظرم با دكتر ديگه اي هم مشورت كن

يارب نظر تو بر نگردد

واقعا بارداري پر استرسه😩😩منم همش استرس زايمان زودرس دارم هر روزم يه جام درد ميكنه امروز همش احساس ميكنم يه چيزي تو دهانه واژنمه ،ترشحات سفيدم زياد شده و مقعدم تير ميكشه.كشاله ران راستم كلا گرفته.شبا دستام باد ميكنه و صبح از خواب پا ميشم از درد مچ ميميرم .صبا بعد خوردن يه چي شيرين بعدش سرگيجه ميگيرم فك كنم قند دارم تازه اين هفته ميرم واسه آز قند.خلاصه كه خيلي سخته ولي بازم شكر

الان همش تكونهاي بچه رو اون پايين احساس ميكنم و مدام استرسم زياد ميشه.از خدا ميخوام به حق بارون رحمتش كه الان بهمون عطا كرده همه ماماناي اين گروه به سلامتي بچشون رو دنيا بيارن

يارب نظر تو بر نگردد
سن بارداری رو زده بود بیست و هفت هفته و سه روز... یعنی کمتر از سنی که از رو پریودیم محاسبه میشه... ...

نه بابا اختلاف حتی تا دو هفته هم اشکالی نداره. نگران نباش

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت تمام داشته هایم

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

ماشالا به سلامتي عزيزم اين هفته ها شنيدم هفته اي ٢٠٠ گرم اضافه ميشه

آره دیگه باید تو ۸هفته برسه به سه کیلو و خورده ای 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
1473
عزیزم کاش بزنی برای بچه ضرر داره، من دیروز رفتم پیش دکترم برام تجویز کرده، از دیشب میزنم صبح و شب با ...

امروز دوباره رفتم آزمایش دادم دکترم گفت ببینم چقدر بالاست که با توجه به اون بهت دارو بدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
عزیزم سلامت باشید جفتتون😍😍😍

همچنین شما و نی نیتون عزیزم ❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسلامتی طول سرویکست چند بود؟

اندازه نگرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه هااااا😭😭😭 من پنج شنبه ۲۹ هفته ام کامل میشه...بیست و هشت هفته و سه روز رفتم سونو بچه یک کیلو ...

فکر نکنم کم باشه آخه من ۲۹هفته و سه روز رفتم سیصد گرم بیشتز از نی نی شما بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم....من فکر میکردم من فقط اینجوری ام...اما از وقتی اومدم اینجا میبینم همه همینطورن... فقط خدا ...

عزیزم هممون استرس داریم هرکس به نحوی

مثلا من وحشتم زایمان طبیعیه به دکترم گفتم فقط سزارین

الان همش وحشت دارم نکنه کیسه آبم پاره بشه مجبور به زایمان طبیعی بشم🥺🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
عزیزم هممون استرس داریم هرکس به نحوی مثلا من وحشتم زایمان طبیعیه به دکترم گفتم فقط سزارین الان همش ...

تا جایی که من شنیدم و میدونم تو همچین شرایطی حتما سزارین میکنن.در کل عزیزم به چیزای خوب فکر کن انرژیتو برای فکر کردن به نی نی و اومدنش روزهای شیرین بعدش بزار.استرس الکی فقط لذت این روزها رو از بین میبره.من با اینکه شرایط بارداریم نرمال نیست و ممکن بود مشکلاتی داشته باشم اما تا الان به جز لذت از این روزها چیزی تجربه نکردم .مامان خوشگلا با فکر کردن به خطرات احتمالی به استقبال اتفاقهای بد نرید. امیدوارم همگی مون به سلامتی این دوران سپری کنیم.

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا جایی که من شنیدم و میدونم تو همچین شرایطی حتما سزارین میکنن.در کل عزیزم به چیزای خوب فکر کن انرژی ...

ان شاالله...بچه ها من اینجا میام مشکلات مو  با شما در میون میذارم و حرف میزنم واقعا از استرسم کم میشه...

دوووووستوووون دااارم❤❤❤😍😍

ممنون از همتون

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.
نمیدونم....من فکر میکردم من فقط اینجوری ام...اما از وقتی اومدم اینجا میبینم همه همینطورن... فقط خدا ...

نه عزیزم بیشتر ماها هم مثل خودتیم 

فقط از خدا میخوام که همه بچه هاشون رو بسلامتی بدنیا بیارن

1476
آتاناز جون انشالله كه همون ٣١باشه منم تو آنونالي يا واژينال ٣١بودم بعد يه ماه پيش شكمي رفتم گفت ٤٥!! ...

انشاالله عزیزم

آره بعد از سونو قرار که بعدازظهر پیش ی دکتر دیگه برم نظرشو بپرسم

واقعا بارداري پر استرسه😩😩منم همش استرس زايمان زودرس دارم هر روزم يه جام درد ميكنه امروز همش احساس ...

استرس از همه بدتر

سعی میکنم از خودم دور کنم 😊تو هم تلاشتو بکن 

توکل به خدا

امروز دوباره رفتم آزمایش دادم دکترم گفت ببینم چقدر بالاست که با توجه به اون بهت دارو بدم 

ان شا الله که خوب باشه عزیزم پیگیر باش

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاً واسه تودلی منم دعاکنید،ان شا الله نی نی های همه سالم باشه 

بچه ها دارم دق میکنم آخه هر بار میرم سونو ی مشکل جدید پیدا میشه😢😢😢

مثلا رفته بودم برای چکاپ سرویکس که خداروشکر گفت 31و نرمال هستش

ولی تو شکم جنین آب مشاهده شده نمیدونم این دیگه چیه تو نت خوندم بیشتریا سقط کرده بودن بخاطر این مشکل دارم از ترس میمیرم 

قرار تا یک ساعت دیگه برم به دکترم نشون بودم 

خدا کنه چیز مهمی نباشه

1450