1421
1411
عنوان

مامانای دی۹۸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 50374 بازدید | 6240 پست
سلام خوبید نی نی هاتون خوبه ? بچه ها من هفت هفته رفتم سونو قلب 140تامیزد ..دیروز 9هفته رفتم گف 8هفته ...

سلام عزیزم شکر😘

خب نگران نباش دوباره برو تا یکی دوهفته دیگه پیش میاد بلاخره شاید موقعیت جنین بدباشه یاازین چیزای استثناء پیش اومده باشه،بد به دلت راه نده ان شاءالله نی نیت سلامته

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍
سلام عزیزم  من 6 هفته و 6 روز قلب تشکیل شد و هفته 8 قلب از کار افتاد  بعد هفته 10 افتادم ...

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم😔

ان شاءالله خدا یه فرشته ی گل خیلی زود بهت میده❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍
سلام بچه ها، یه سوال! سن بارداری رو چطوری حساب میکنید؟ من پریودم این ماه آخر به هم ریخت! ولی میدونم ...

عزیرم توی نت بزن ماشین حساب بارداری بعد طول دوره و آخرین پریودتو وارد میکنی سنو میگه بهت من همینجوری زدم تاریخش با تاریخ سونویی که رفتم یکی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

چند فروردین چون پری هم فروردین هست نمیخوام اشتباه بشه

تولد ۷۲/۱/۳۱

آخرین پری ۹فروردین 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
1401

ع

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

سلام آجی جونا.نی نی هاتون چطورن؟بچه ها من هفته۵و۴روزم ولی اصلا حالت تهوع ندارم😞آخه ۶ماه پیشم بارداری پوچ داشتم و تهوع نداشتم .میگن تهوع نداشتن علامت بارداری پوچه😭خیلی میترسم.کیا تهوع ندارن؟

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت معجزه ای که در دلم گذاشتی .😍
سلام عزیزدلم نبض فکرکنم وقتایی که غذابخوری و جریان خون بیشترمیشه قشنگ حس میشه نگران نباش اون نبض رحم ...

آره میدونم همون نبضم دیگه نمیزنه, آخه شکمم شل شده سینه هام شل شده, تا هفته پیش لباس زیرام تنگ شده بود اما الان نه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
سلام آجی جونا.نی نی هاتون چطورن؟بچه ها من هفته۵و۴روزم ولی اصلا حالت تهوع ندارم😞آخه ۶ماه پیشم باردار ...

نه اصلان ربطی نداره, من خودم حالت تهوع نداشتم الانم اونجوری ندارم فقط از بوها بدم میاد اصلان نترس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
سلام آجی جونا.نی نی هاتون چطورن؟بچه ها من هفته۵و۴روزم ولی اصلا حالت تهوع ندارم😞آخه ۶ماه پیشم باردار ...

نترس عزیزم اصلا نگران نباش منم اصلا حالت تهوع ندارم .

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394

بچه ها کسی سونو بیمارستان صارم رفته ؟راضی بودید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسره

مرسی عزیزم

مریم جون چطوری حساب میکنی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

بچه ها شما سردرد ندارین؟ 

من چند روزه خیلی سردرد میگیرم😫😖

اشتهامم زیاد شده😎😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403

سلام دوستان من احتمالا بهمن فارغ میشم ولی هیچ تاپیکی برای مامانای بهمن نیست واسه همینم اومدم اینجا ☺️

من هنوز هیچ سونویی نرفتم‌

۲۰ اردیبهشت اخرین پریم بوده

حدودا الان میشم ۶ هفته

سونوی ان تی چی هست؟ 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391