1464
1459
عنوان

مامانای دی۹۸😍

| مشاهده متن کامل بحث + 65049 بازدید | 7909 پست
کارسنگین انجام دادین؟بیشتراستراحت کنین درازبکشین دستشویی اگه میشه ازفرنگی استفاده کنین،دلتونو نگران ...

ان شالله نمی شه کار نکرد

امید یعنی بدانی تا هستی،می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی!
کارسنگین انجام دادین؟بیشتراستراحت کنین درازبکشین دستشویی اگه میشه ازفرنگی استفاده کنین،دلتونو نگران ...

به نظرت برم الان سونو؟! از ترسم نمی رم دستشویی اصلا

امید یعنی بدانی تا هستی،می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی!
ان شالله نمی شه کار نکرد

عیب نداره یکمی استراحت کنین ازبقیه کمک بگیرین خوب میشین من مطمئنم

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

الان انجام میدن؟اگه واژینال نوشته که بنظرم اصلا نرین ولی اگه شکمیه الان موقعیتش هست برین،به دکتردسترسی دارین بهش بگین شاید بخواد یسری چیزا توصیه کنه😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان ترینِ لحظه هایم....مهربان خدای زندگی ام،تنها پناهِ تنهایی هایم...❤دوستت دارم و از داشتنت خوشحالم😍

اره حتما برو

شیاف اکه دکترت داده استفاده کن یا برو مطب پیگیری کن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب تودلیم باش سپردمش به خودت🙏
1473
منم ميترسم واژينال برم ولي دكترم گفت

حالا یبار ان شاءالله مشکلی نداره عزیزدلم😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😃تاپیک خودتونه راحت باشین😁😘خدا کوچولوی شمارو حفظ کنه براتون

قربونت عزیزم 😍😘😂

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
1444
بچه ها الان به دکتر و سونو نمی رسم شیاف گذاشتم خوابیدم توکل بخدا برام دعا کنید

اصلا بد به دلت راه نده عزیزم اینجاهمه تواین شب عزیز برای شما و نی نی دعامیکنن،استراحت راه حلشه میدونم فشار روانیه بدی داری میفهمم ولی من مطمئنم اگه دراز بکشین و رعایت کنین خوب میشین😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره عزیزدلم سخته نه خونه ی مامانم ایناهستم اگه خونه خودم بودم تاالان دیوونه شده بودم.خدا همه ی پدروم ...

خدا پدر و مادرت و حفظ کنه عزیزم ایشالله زودی همسرجانت بیاد پیشت

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
عشقم سونوی واژینال ازطریق واژن(دستگاه تناسلی)انجام میشه،یچیزیو ازاون طریق وارد رحمت میکنن و مکان جنی ...

وای چقدر چندشه واسه همه انجام میدن؟

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏
آزمایش هپاتیت و ایدز و تیروئید قند  و...

من همه اینارو قبل بارداری دادم فکر نمیکنم باز برام بنویسه دکتر

ممنون گفت ٥هفته و چها روزمه

خب پس تو 5 هفته قلب تشکیل میشه من هفته بعد برم سونو 😉

1476
سلام به همه مامانهای دوست داشتنی پاییز و زمستان  می شه برای منم بگید لطفا  تاریخ تولد 61 ...

دختره

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به چشمانت بیاموز که هر کس ارزش دیدن ندارد
بچه ها الان به دکتر و سونو نمی رسم شیاف گذاشتم خوابیدم توکل بخدا برام دعا کنید

ایشالله که چیز مهمی نیس عزیزم به خودت استرس نده

خدا پدر و مادرت و حفظ کنه عزیزم ایشالله زودی همسرجانت بیاد پیشت

مرسی عزیزدلم سلامت باشی آره میاد یکی دوروز دیگه اگه خدابخواد😍خدا خونواده ی شماروهم برات حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای چقدر چندشه واسه همه انجام میدن؟

راستش باید ببینی دکترت برات چی نوشته عزیزم😍

۸هفته اینا دیگه شکمیه البته الانم میتونه باشه ولی سخت نشون میده جنین و ضربانشو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم سونو واژینال یعنی چی؟ چه فرقی با شکمی داره؟ 

در سونوگرافی از امواج صوتی به جای تابش پرتو استفاده می شود تا تصاویر لحظه ای و یا متحرک را از ساختارهای درونی بدن ایجاد کند. رادیولوژیست، لوبریکانتی را روی پوست شما می مالد تا میزان اصطکاک را کاهش دهد. او سپس مبدل سونوگرافی را روی پوست قرار می دهد، این وسیله شبیه به یک میکروفن به نظر می رسد و آن را به عقب و جلو حرکت می دهند تا تصویر درست را به دست آوردند. این مبدل امواج صوتی را به بدن می فرستد و سپس انعکاس حاصل از امواج صوتی را جمع می کند. با استفاده از کامپیوتر این انعکاس ها به تصاویری تبدیل می شود که روی یک صفحه نمایش داده می شود.

سونوگرافی شکمی برای موارد زیر استفاده می شود:

• کنترل بارداری
  • یافتن کیست در تخمدان ها
  • بررسی دیواره رحم
  • بررسی علت ناباروری
  • یافتن علت سرطان ها و یا تومورهای خوش خیم در ناحیه لگن

بسته به تصویر مورد نیاز حسگر سونوگرافی روی بخش های شکم یا زیر شکم (سونوگرافی لگن) یا واژن (سونوگرافی واژینال) قرار می گیرد. همچنین دکتر ساره پوررستمی به این نکته اشاره می کنند که سونوگرافی واژینال از مزیت فراهم کردن اطلاعات بیشتر در مورد ساختار داخلی یا آناتومی توده، برخوردار است. توده های لگن ناهمگون که در سونوگرافی شکمی بعنوان آبسه لوله تخمدان توصیف می شوند در روش واژینال به انواع پیوسالپنکس - هیدروسالپنکس و آبسه لوله تخمدان افتراق داده می شود. در آندومتریوما صحت تشخیصی سونوگرافی ترانس واژینال بسیار زیاد است و از نمای کیستیک خالص تا درجات متنوعی از ساختمانهای پیچیده و یا نمای تو پر دیده می شود. سونوگرافی واژینال در موارد حاملگی های خارج رحمی (EP) و حاملگی اوایل بارداری نسبت به سونوگرافی شکمی ارجحیت دارد.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331