2733
2734
عنوان

کمی با فرهنگ تر عاقل تر و متمدنانه تر رفتار کنیم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقمونه هر بلایی سرمون بیاد.یه ذره عقل یه ذره اتحاد نداریم

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

اتفاقا منم فروشگاه رفتم، یه خانم و آقا کل تن ماهیه رو خالی کردن تو سبدشون. منم برای خرید ماهیانه قبلش چند تا برداشته بودم، اما اونا کل قفسه رو خالی کردن. واقعا خجالت اوره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2728

من دلم ماکارونی میخواست رفتم بخرم نبود فقط چند تا پروانه ای بود😑 تو ایتالیا ماهی رو گرون کردن تو ۱ روز همه ماهی که تو‌ یخچال داشتنم پرت کردن تو خیابون شهرداری اومده جمع کرده و ماهی به قیمت قبل برگشته.

فرق جهان اول و سوم اینه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738

خدا شاهده از زمانی که هر بار واسه خریدی ملت تو صف بودن یکبار هم نرفتیممم. حتی شبی که صف برای بنزین شد با اینکه باک بنزینمون خالی شده بود باز نرفتیم صف. حرص هم میخورم از دست یک عده ای که از این رفتارها میکنن

شکرو بگو ک براش صف بسته بودن!!!

ولی فقط اونایی ک صف بنزین بودن بایدبهشون خسته نباشید گفت اونا یه باک ازبقیه جلوترن،،اقتصاددان کی بودن اونا؟

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

اینکه نخورین  نمیمیرین رو درک نکردم پس خودت چرا میخری؟؟؟

بله منم سوپرمارکت بود یکی اومد ۱۵تا و یکی بیستا خرید چون طرف قیمت  خرید قبل میداد 

وقتی من فقط دوتا پاستا فرم مختلف برداشتم ازم تشکر کرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706