1421
1411

امروز رفتم کوروش....به هیییچ وجه من الوجوه یک عدد تن ماهی یا ماکارونی ندیدم.میخواستم دوتا دونه از هر کدوم بخرم اصلا نبود....بابا ماکارونی و تن ماهی نخورین نمیمیرین به خدا....یکم انسان باشیم واقعا که...مثلا که چی یهو می ریزیم اینجور انبار میکنیم یکم به فکر بقیه هم باشیم اگه دوتا بسته کافیه برات لازم نیست ۵ تا بخری 😐😐😐😐

خداوند  سرنوشت هیچ قومی را  تغییر نمیدهد  

مگر اینکه .............

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1390

🙄🙄🙄من ماکارونی هفته ای یبار میپزم. یعنی نمیتونم دیگه بپزم اینو هم؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
1376

ما خودمون بدتر از دشمنیم واسه خودمون

اگر وحیدمرد باشه ،وحیده زن                              سعید مرد باشه،سعیده زن.                            حمیدمرد باشه،حمیده زن                                    -پس حتما ضعیف مرد بوده که ضعیفه شده زن ....😏
1387

اتفاقا منم فروشگاه رفتم، یه خانم و آقا کل تن ماهیه رو خالی کردن تو سبدشون. منم برای خرید ماهیانه قبلش چند تا برداشته بودم، اما اونا کل قفسه رو خالی کردن. واقعا خجالت اوره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
1331