2733
2734

پسرم سه سال و دو ماهشه وزنش 14 کیلو و قدش 96.5 کلا خوش اشتها نیست ولی با بازی و ترفند و هزار مکافات سعی میکنم بهش خوبذغذا بدم تو گوشت ماهیچه گوسفندی براش استفاده میکنم و گاهی بلدرچین و ماهی و مرغ صبحانه هم یک روز درمیون تخم مرغ یا سه تا تخم بلدرچین با آب پرتقال یک روز دیگشم خامه و عسل یا پنیر و گردو با شیر نونم معمولا سنگک گاهی هم حلیم و عدس یا کله پاچه میدم پسته و بادوم و گردو هم تو میان وعدش سعی میکنم بگنجونم  عصرانه هم شیر با موز بهش میدم پرهلو و مغز تخمه و کشمشم دوست داره خودش و تو میان وعده ها میخوره نمیدونم چیکار کنم یکم وزن بگیره؟ ونمیدونم چقدر کمبود وزن داره؟یا قدش چطوره؟

یک هفته هم هست پدیاشور براش گرفتم روزی شش پیمانه با شیر میدم به نظرتون تاثیر داره؟نیدو عسلی چطوره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم شما خیلی به کودکت میرسی خیلیم عالی انشاالله که تاثیر داشته باشه...

دختر من ۱۷ ماهشه خیلی ازین چیزایی که شما به بچت میدی منم میدم خیلی هم استقبال میکنه و دوستداره...تو روز همش داره میخوره ولی چاق نمیشه خیلی ام ریزه اس...البته بگه ژنتیکی ام هست دخترم به خودم رفته😊حداقل خیالم راحته که غذای مقوی میدم میخوره....اصلا مریض نمیشه

2706