2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد

300 بازدید | 35 پست

خانوما کی زایمان طبیعی با بیحسی اپیدورال داشته؟چجوریه؟واقعا دردو خیلی کاهش میده یا نه؟من خیلیییی از زایمان طبیعی میترسم واقعا😭😭😭

نترس گلم یه ساعت اخرش سخته بعدش نه درد نه سوزش هیچی نداری هیچی 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

اره میگن😀

چندهفته ت مونده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دردو کاهش میده.... حالا چرا می‌ترسی سزارین ترسش بیشتره چون یه عمل جراحی بزرگه

انقدر که در موردش،خوندم و کلیپ دیدم ترسیده شدم بعدشم تو طول بارداری کلاسای امادگی واسه زایمانو میرفتم بردنمون زایشگاه وحشتم بیشتر شد

من هفته ی ۳۶ام الان😥

این همه سختی کشیدی یکی دوساعت هم روش😊بیخیال ارزش این همه فکر کردن واسترس نداره

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من استفاده کردم پارسال زایمان کردم.خیییییلی خوب بود بعد از سه دقیقه از تزریقش دردات همش میره و وقتی فول شدی خود پرستارا سرم امپول فشارو برات باز میکنن ک دردات بیاد و زور بزنی .اگه اینکارو نکنن دیگه نمیشه ک زور بزنی بچه بیاد.ولی تو اون زمانی ک تا فول شدن هست دردی نداری.ب نظرم تجربه خوبیه فقط زمان زایمان و یه کم کند میکنه حدود یکساعت ب تاخیر میندازه.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
از این روش استفاده کردین شما یا نه؟

نه گلم من کاملا طبیعی زایمان کردم 

تازه روز اول هفته ی 39بودم که خونریزی کردم صبح زود 

ساعت دوازده بیمارستان بستری شدم حدودا ساعت یک بود که بهم قرص زیر زبونی دادن ، اصلا هیچ دردی نداشتم ، بعد کم کم کمرم و رونام درد گرفت ساعت دو بهم امپول فشار زدن دردم شدید شد ، ماما خصوصی داشتم خیلی خیلی بهم کمک کرد ، ساعت سه رفتم تو چهار درد و سر ساعت پنج زایمان کردم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706