2726

بله خیلی ممنون😊

خیر خیلی کم 

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه قبلا برای مهمون و دو ساله پسرم روزه میگیره بخاطر اون که دوست داره میگیریم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من دوس میدارم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نه اصلا فقط دوروزپیش ۴تومن زولبیابامیه خریدم،عمدا کم خریدم که فقط دلموراضی کنم ورژیمم هستم،،چون خیلی ضررداره ازهمه نظر

والا همون چهارتومنم زیادشد 

چهارپنج تازولبیابزرگ و ده تادونه بامیه شایدبیشتر خیلیـــم خوشمزه بود اضاف هم کردهنوزتویخچاله

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
نه اصلا فقط دوروزپیش ۴تومن زولبیابامیه خریدم،عمدا کم خریدم که فقط دلموراضی کنم چون خیلی ضررداره وال ...

من فحش دادم بخودم دیگه نخورم 

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
بهترین کارو میکنی اصلا نمیشه خورد یه حجم زیاد قند و شکر وارد میشه به بدن

به علاوه اینکه سرخ میشه تو روغنی که معلوم نیست چیه و چندین بار سرد و گرم شده😷😷😷

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706