2733
2734
عنوان

کوچک شدن شکم بعد از زایمان

1561 بازدید | 31 پست

خیلی دلم می‌خوام بعد زایمانم شکمم برگرده ب حالت قبل 

البته قبلاً هم زیاد کوچک نبود اما میترسم برنگرده

راستی فردای زایمان  شکم چقدر می‌ره تو 

ب من گفتند طبیعی باید زایمان کنی 

خدا جونم مرسی 

مقدار زیادیش بعد زایمان میره

بعد ۱۰ روز هم گن ببند خیلی تاثیر داره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ما برای کوچک شدن شکم

مرغ خونگی  اصل رو آبگوشت بی ادویه درست می کنیم میدیم زائو

چند بار میخوره تا شکمش ورم نکنه

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه طبیعی هستی همون روز گن ببند، یکم شل تر... بعد کم کم سفتش کن! 

زندایی من این کارو کرد از قبل زایمان کوچیک تر شد شکمش! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

اگر طبیعی باشی که در جا میتونی گن بزنی.. یکی دو هفته گن بزن از اون طرف هم که شیر میدی تمام چربیهات آب میشه.. فقط گن رو گاهی باز کن کلیه هات فشار نیاد دوباره ببند..ولی اگر سز شی به خاطر بخیه هات نمیتونی و شکمت گنده میمونه...

فقط خوب شیر خودتو بده که چربیهات آب شه نمونه.. هر چی از زایمانت بگذره شکمت فرم میگیره و دیگه قابل برگشت نیست ولی اگر از روز اول ببندی عین کتاب میشه بعد چند روز

من شنیدم بلافاصله بعد زایمان میشی مثه ۶-۷ ماهگی

طبیعی باشه راحتتر میتونی آبش کنی چون سزارین تا یه مدت نمیتونی حرکت کنی

ولی درکل خیلیارو دیدم با یکم ورزش و رعایت غذا عین قبل شدن

من خودم اصلا نگران این قسمتش نیستم

ولی سینه هام🤦‍♀️ همین الان چن تا خط افتاده روش

میترسم بعدن خیلی شل و ول بشه

2738
من شنیدم بلافاصله بعد زایمان میشی مثه ۶-۷ ماهگی طبیعی باشه راحتتر میتونی آبش کنی چون سزارین تا یه م ...

سزارین‌تا ۱۰ روز حرکت سخته که با دارو حل میشه  بعدش عادی میشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

فقط باید شکمتو ببندی ..من سز بودم فرداش ک مرخص شدم بستم شکمم رفت تو .. الانم ک هفت ماه میگذره مث قبل بارداریم شدم .صافه صاف

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بستگی داره من سزارین بودم شکم دوم هم بودم الان شکمم رفته چسبیده به پشتم ولی خاهرم طبیعی بود اندازه یه متکا شکم داره مامانم که نزاشت من تا ده روز بعد از زایمانم اب بخورم حتا یه قطره و شکمم رو با چادر بست

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
2706