2726

دلم خیلی گرفته الان دارم حاضر میشم ببرم سونو دوباره خدا کنه بگن هیچیش نیس بچه اولمو به خاطر مشکل کلیه از دست دادم کلیه هاش کار نمی کرد تو بیست وهفت هفته از دستش دادم حالا بعد از کلی دعا خدا اینو به من داده بهد ده سال می گن اینم مثانش مشکل داره دوباره سونو داده خدا کنه اشتباه شده باشه توروخدا از ته قلبتون دعا کنید دلم میسوزه بچه هس تحمل نداره 

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

توروخدا نفری اگه تاپیکمو دیدید پنج تا صلوات بفرستید دعاش کنید نفساتون حقه ممنون

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

آخی😢 خدا همه نی نی ها رو شفا بده! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ان شاالله ک حال نی نیت خوووووبه

توکل کن،نذر بده ان شاالله ک حالش خوبه

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

التماس دعای مخصوص گلم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

عزيزم...

الهي که خيره

دختر منم سه ماهشه،امروز جواب اسکن هسته اي کليه و مثانه اش مياد

منم بعد از چهار سال چشم انتظاري اينو بدست اوردن

شما هم با اون دل شکسته ات براي دختر من دعا کن

2706