2726

سلام دوستان من تا ربع ساعت دیگه میرم بیمارستان موهام رو اتو کشیدم فقط ارایشم بکنم میرم

برام دعا کنید زایمان خوبی داشته باشم

دعا کنید هرچه زودتر این دردام تموم شن

همتون رو دوست دارم

همگی هم دعا میکنم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جانم عزیزم توروخدا میشه موقع زایمانت منو یاد کنی هر چه زودتر برم سرخونه زندگیه خودم....انشالله زایمان خوبی داشته باشی

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

عزیزم تو رو خدا برای من دعا کن منم این ماه مادر بشم😭😭😭😭😭😭 پنج ساله منتظرم 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

سزارین یا طبیعی؟ 

انشالله بسلامتی❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اوووخی به سلامتی ایشالله که زایمان راحتی داشته باشی و فسقلیت رااحت بیاد توی بغلت😍 مبااارکههههه😍😍 ...

مرسی گلمم

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

ووووووووی به سلامتی عزیزجان ....زایمان خوبی داشته باشی ....براماهم دعا کن😍😍😍😍😍😍

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706