2737
2734

همیشه حق با من است

ازدواج ینی زندگی مشترک، ظرف شستن مشترک، توالت شستن مشترک، ناهار و شام خوردن مشترک، خرید مشترک، خنده مشترک، گریه مشترک، شادی مشترک، غم‌مشترک، پولداری مشترک، بی‌پولی مشترک، ... اگه این چیزارو بلد نیستین لطفا ازدواج نکنین!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من این کارو نکردم و نمیکنم خوشم نمیاد کسی تو زندگیم نظر بده چه مامان خودم چه مامان همسر واسه این پبش هیچ کسی چیزی نمیگم 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2738

خيلى كار چيپ و ضايعيه به نظرم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

من بااینکه تقصیرپسرش بودهم حقوبهش دادهمم وقتی شوهرم اومد نه بروش اورد خیلیم تحویلش گرفت

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

البته من نامزدم ولی همیشه ب اون میگم (با نامزدم دوست هم ک بودیم زنگ میزدم ب مامانش میگفتم.)

از بس ک خوبه مامانش. مقصر منم باشم حقو ب من میده و دعوارو حل میکنه

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2706