2726
عنوان

نامرد زد به ماشینم و در رفت

765 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها، امروز یه مردی با ماشینش زد به ماشینم، پیاده شدیم گفت تقصیر تو بوده، منم آروم گفتم پس صبر کنیم پلیس بیاد، یه دفه عصبانی شد و رفت سوار ماشینش شد و دنده عقب گرفت و از قصد دوباره زد به ماشینم و گفت راه مو باز کن، من صبر نمیکنم پلیس بیاد، من جلوی ماشینش وایستاده بودم، اصلا از ترس نمیتونستم هیچ عکس العملی نشون بدم، گفت برو کنار وگرنه میام روت، ماشین خودش اصلا خراب نشده بود آخه از جلو زده بود بغل ماشین من، خلاصه با تهدید رفت، آدمای اون دور از پلاکش عکس گرفتن، بعد زنگ زدم ۱۱۰، اومد و یه گزارش نوشت و گفت برو شورای حل اختلاف و پیگیری کن، خیلی بدو بدو داره و من چون کارمندم نمیتونم برم، کسی راه دیگه ای بلده که من گیرش بیارم، من اصلا خسارت ماشینم الان برام مهم نیست، خیلی احساس بدی پیدا کردم از این کارش، دوس ندارم ولش کنم تا با هر دختری اینطوری رفتاد کنه

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

کوتاه نیاییا

برو پدرشو درار

شده یماه مرخصی بگیر 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو حتما نذار اینجور ادمای عوضی هر غلطی میخوان بکنن

چند. سال پیش برای منم پیش اومد ولی طرف مقابل من زن بود و مقصر و ماشین اونم داغون شده بود 

اول با داد و بیداد پیاده شد گفت موبایلت و بده و.... منم داشتم زنگ میزدم ۱۱۰ فرار کرد

حتما برو، شورا خیلی زود مشکلاتو حل میکنه اتفاقا، من یه بار یه تاکسی این کارو باهام کرد پدرشو در ...

پول زیاد می گیره شورا؟

یه آشنا هم دارم تو شورا، فک میکنی میتونه کمکم کنه؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده
2706