2726
عنوان

خانما یه لحظه بیاین تورو خدا😢😢😢

244 بازدید | 21 پست

امروز روز ۱۵ سیکلمه دکتر این ماه بهم کلومفین داد منم به گفته دکتر رفتم واسه سونو که وضعیت فولیکولامو ببینه چجوریه که آمپول hcg بده ولی خنگ بازی درآوردم و یادم نبود ک روزه نگیرم واسه سونو مثانه پرباشه😢😢😢 با این حال دکتر سونو رو انجام داد ولی خوب نمیدید زیاد گفت به نظر فولیکوله خوب داری سایزشم نگفت😐 حالا آمپول داده که فردا عصر بزنم. به نظرتون دیگه سونو نرم صبح ببینم چجوریه بعد امپول بزنم؟  

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 

نه عزیزم.خوب کردی روزه گرفتی.خدا ان شاءالله پاداششو بهت بده.ی نی نی خوشگل و تپل.

حالا فولی ها هرچند که باشن شما آمپول رو بزن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب روزتو میشکستی ...

ساعت ۷بود دکتر گفت دلم نمیاد بری روزتو بشکنی😐

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 
نه عزیزم.خوب کردی روزه گرفتی.خدا ان شاءالله پاداششو بهت بده.ی نی نی خوشگل و تپل. حالا فولی ها هرچند ...

فدات عزیزم مرسی . یعنی مشکلی نداره ک فولی ها مثلا به حد نصاب نرسیده باشن بعد امپولو بزنم؟ 

خب سونو واژينال مگه نكرده؟واسه فولي سونو واژينال ميكنن دقيق بگن

نه توخود مطب واژینال نداشت شکمی انجام میداد. صبح برم سونو واژینال بعد امپولو بزنم؟ 

فدات عزیزم مرسی . یعنی مشکلی نداره ک فولی ها مثلا به حد نصاب نرسیده باشن بعد امپولو بزنم؟ 

نه. من همه فولیهام ریز بودن دکتر گفت توکل به خدا تو ک قرصارو خوردی آمپول بزن واقدام کن.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
من بودم میشکستم این همه هزینه میکنی .... خب بعدا قضاش رو میگرفتی .... 

اره راس میگی... ولی هزینه سونو رو نگرفت ازم. صبح سونو برم مطمعن بشم از وضعیتم بعد امپول بزنم؟😢 

نه. من همه فولیهام ریز بودن دکتر گفت توکل به خدا تو ک قرصارو خوردی آمپول بزن واقدام کن.

اها چندم سیکلت بود عزیزم؟

از الان تبریک مامان شدنتو ازم بپذیر.

نی نی اومد تو دلت دعا کن خدا به من دوقلو سالم وصالح بده

اها چندم سیکلت بود عزیزم؟

غروب 13آخرین آمپول رو زدم و صبح15 اقدام کردم

از الان تبریک مامان شدنتو ازم بپذیر. نی نی اومد تو دلت دعا کن خدا به من دوقلو سالم وصالح بده

ای جانم عزیزم انشالله به همین ماه عزیز جفتمون مادر شیم من ک دیگه مردم😞

2706