2733
2734

سلام دوستان میشه از شرایط زندگی ایرانیا اونجا چ جوری  چقدر تو کمپ موندن و کی میتونن بیان ایران

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
یکی از دوستای من المانه ولی تحصیلی رفت . از کمپ بعیده خبر داشته باشه

ممنون عزیزم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقوام من ساکن انگلیسه تگش کنم  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

خاله منم المان بود

همسرش الماني بود

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
همکلاسی من المان رفت تو کمپ پناهنده ها بود اوایل خیلیییی سختی کشید الان راضیه و میگه ارزشش داشت  ...

مگه کمپش چ جوری اخ میگن ی هتل قدیمی😐

داداش منم المان هس ولی اینقد سرش شلوغه اصلا پیداش نیس .

شرایطش اونجا چ جوری دلتنگی کار بعد پناهنده شدن یا تحصیلی رفتن

از لحاظ بهداشتی و حموم و سرویس اینا میگفت سخت بوده الان خداروشکر تو اینستا عکس میذاره داره عشق و حال ...

کمپش سرویسش بهداشتی نیست

شرایطش اونجا چ جوری دلتنگی کار بعد پناهنده شدن یا تحصیلی رفتن

برا کار رفته به هر حال دلتنگی که هست ولی خب چه میشه کرد الان ایران جای موندن نیست خداییش شرایط سخت شده مهم اینه هر کدوم دوستای من رفتن راضی هستن و میگن بیا 

😍😍😍🧿🧿🧿🤣🤣🤣
2706