2726
عنوان

قرص راکوتان براش جوش صورتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 5518 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام امروزم یک خانم دیگه راجب همین قرص تاپیک زده بود به ایشون گفتم به شما هم میگم موقتیه حداقل باید ...

ببخشید مگه خاصیت لایه برداری نداره پس چرابازم جای جوس میمونه

خدایا واسه تو غیر ممکن وجود نداره،غیرممکن های زندگیِ منو ممکن کن🤕👧💪
ببخشید مگه خاصیت لایه برداری نداره پس چرابازم جای جوس میمونه

اونطور که من حس میکنم انگار جوش ها رو میکشه به داخل بدن برای همین جاشون میمونه و بعضی ها هم چاله مانند میشه باید بعد تموم شدن دوره مصرف اگه جاشون هم زیاد بود برید لیزر . کلا ولی جوش دوره درمانش خیلی طولانیه به این راحتیا ریشه کن نمیشه 

2728
حاضرم همه کار واسه صورتم بکنم ؛صد افتاب پرو درما ۵۰ بعصی وقتا به تدرت الارو ۳۰ 

من پرودرما رو زیاد تعریفشو نشنیدم الارو داشتم که اصلا راضی نبودم چون باعث سوزش چشمم میشد برای همین دیگه استفاده نکردم این دفعه که ضد افتابتون تموم شد ضد افتاب اریکه بگیرید من اخرین بار 100 خریدم درسته قیمتش یکم بالاس ولی خیلی عالیه تقریبا هر کی ضد افتاب میخواسته اینو معرفی کردم چون هم بی رنگه باعث تغییر رنگ نمیشه هم زود جذب میشه من خودم یه عالمه ضد افتاب امتحان کردم که هیچ کدوم به اندازه اریکه خوب نبودن برای همین دارم به همه معرفیش میکنم چون اینجوری هر سری ادم پولشو دور نمیریزه حتما هم مخصوص پوست چرب رو بخرید .تا حالا ازمایش دادید که ببنید شاید کیست دارید یا هورمونیه ؟

من پرودرما رو زیاد تعریفشو نشنیدم الارو داشتم که اصلا راضی نبودم چون باعث سوزش چشمم میشد برای همین د ...

من هربکس خیلی تعریفشو شیندم خودم لوسیون صورت و کرم ترمیم کننده شو استفاده می کنم و ضد آفتاب هربکس بی رنگش هم تعریف کردند من برای سری بعد می خوام بخرم با لوسیون که کرم که تموم شد اونم می گیرم 

من پرودرما رو زیاد تعریفشو نشنیدم الارو داشتم که اصلا راضی نبودم چون باعث سوزش چشمم میشد برای همین د ...

حتما ایندفعه امتحانش میکنم مرسی 

نه ازمایش ندادم فک تونم هرمونی باشه از کجا باید بفهم هرمونیه یانه؟؟؟

حتما ایندفعه امتحانش میکنم مرسی  نه ازمایش ندادم فک تونم هرمونی باشه از کجا باید بفهم هرمونیه ...

باید دکتر براتون ازمایش بنویسه که چک بشه اول کیست دارین یا نه چون اگه کیست داشته باشید باید این هم درمان بشه چون تاثیر داره روی جوش 

دکتر اگه خودش تشخیص بده مینویسه برات

منم یه مدت خیییییییییییلی صورتم جوش داشت وحشتناک بود

رفتم دکتر برام رواکوتان نوشت تقریبا تو ۱ ماه نتیجه گرفتم و بعد اون دیگه کم کم صورتم جوش نزد الان فقط گاهی اوقات چنتا جوش کوچیک میزنم که اگه بدونم با رواکوتان اونا هم از بین میرن بازم یه دوره دیگه مصرف میکنم🤗

اونطور که من حس میکنم انگار جوش ها رو میکشه به داخل بدن برای همین جاشون میمونه و بعضی ها هم چاله مان ...

ولی بنظرم حستون اشتباهه.آخه راکوتان جوشو تو نمیکشه.همه جوشارو بیرون میریزه و خشک میکنه.و اگر منظورتون از جای جوش لکه های قرمزه که باید بگم نه تنها باعث ایجاد اونا نمیشه بلکه از بین میبره اونایی ک موندنو.من تازه دوهفتس میخورم.بعضی از لکه ها تقرببا از بین رفتن و بقیه هم خیلی کمرنگ شدن.البته برای من ک اینطور جواب داده شاید برای بقیه طور دیگه ای باشه.

من ۷ ماه خوردم هیج صرری هم نداشت صورتمم صاف صاف شد فقط زیرنظر پزشک بخور تا بگه چن تا بخور هرروزبخور یا یه روز درمیان 

[ 👫🏻🧿💍❤Married# شکرِ خدایی رو که تورو بهم داد...]
2706