2733
2734
عنوان

قرص راکوتان براش جوش صورتتتت

5518 بازدید | 55 پست

سلام من اسمم سجاد  استش پسرم ۱۶ سالمه دوساله جوش میزنم 😔توی این دوساله همه کارا کردمم همه کارا انواح پکیچ اینا اما نشد که نشد بلخره رفتم دکتر بهم داکسی ساکیلن ۱۰۰ داد دوماه مصرف میککم اما تاثیر خواستی ندیدم خسته شدم میخوام برم بگم بهم راکوکتن بده میدونم ضرر داره اما میارزه به به این که صورتم خوب بشه؛چند تا تایپینگ زدم اما نتیچه نرسیدم لطفت بهم بگیم راکتان خوردین اگه خوردین چه مدتی اثر کرد ایا جوشاتون برگشت؟لطفا کمکم کنید خسته شدم😖

جوش داشته باشی خو بهتره تا بیماری کبد و کلیه که...بعدم اثرش نا وقتیه که مصرف داری تا کی میخوای بخوری؟ میتونم بپرسم مشکل جوش زدنت چیه؟هورمونیه؟از گرمی و کبد چربه؟یا سن بلوغت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راکوتان کبد رو داغون میکنه که بدتره. بیشتر باعث جوش میشه

اگه مصرفش رو قطع کنی دوباره جوشها برمیگرده

شما این سن رو رد کنی جوشها خوب میشن

همه تو این سن و سال جوش میزنن

سعی کن فست فود و غذاهای چرب مصرف نکنی

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728

اول که ممنونم که با وجود سن کمتون تو سایت نیستن همش و تاپیک بیخود نمیزنید ،بعدم بخاطر سنتونه دو سه سال دیگه همه جوشا میرن ،اما اگه هم این قرص و خواستید مصرف کنید حتما زیر نظر پزشک باشه و طول درمان و کامل کنید که ضررش کمتر باشه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
جوش داشته باشی خو بهتره تا بیماری کبد و کلیه که...بعدم اثرش نا وقتیه که مصرف داری تا کی میخوای بخوری ...

راستش میدوتم از چیه به نطرم از بلوغ دیگه گدشته جوشام به نظرم گرمیه بدنم و کبدمه اماباور کنید خونه نشین شدم دارم دیوونه میشم 

میتونی از عطاری عرق کاسنی بخری بخوری روزی یه نصف استکان بخوری...یه صابون ضدجوش تی تیری هم بخر و روزانه دوبار کفش رو حدود۳ تا ۴ دقیقه ماساژ بده روجوشات...من خودم ماسک سدر و ماست برای جوشام عالی بود ...یه ربع هرروز بزن من جوشام بزرگ و قرمزن ولی با این ماسک نهایتا دو روزه بادش میخوابه

2738
جوش داشته باشی خو بهتره تا بیماری کبد و کلیه که...بعدم اثرش نا وقتیه که مصرف داری تا کی میخوای بخوری ...

راستش شنیدم اگه وقت به وقت ازمایش بدی مشکلی پیش نمیاد شما مصرف کردین؟؟

من استفاده کردم صورتم جای جوش مونده بود کاملا خوب شد فقط پوستم خشک شده 

چه مدتی استفادع کردین؟ایا مشکلی براتون میش نیوند؟ایا مصرفشو کم کم  قطع کردین؟جوشاتون بر نگشته؟

راکوتان کبد رو داغون میکنه که بدتره. بیشتر باعث جوش میشه اگه مصرفش رو قطع کنی دوباره جوشها برمیگرده ...

برای من دیگه دازه وشرشو در میازه آخه😖من یک ساله هیجی نمیخورم گه

این کارایی که گفتم رو بکن یه ماه مداوم خودت اثرشو میبینی ..‌عرق کاسنی رو هروقت غذای چرب هم خوردی حتما دوباره مصرف کن...من یه مدته با این روشا جوشامو کنترل کردم هنوزم میزنم ولی خیلی خوبتر شده

راستش میدوتم از چیه به نطرم از بلوغ دیگه گدشته جوشام به نظرم گرمیه بدنم و کبدمه اماباور کنید خونه نش ...

ب نظرم مصرف کن .سن خیلی حساسی داری بهتره فکرت سر درس باشه تا جوشای صورت

منم خوردم اما چون سرخود قط کردم جوشام باز برگشت

من از تو راه برگشتی ندارم...

سلام امروزم یک خانم دیگه راجب همین قرص تاپیک زده بود به ایشون گفتم به شما هم میگم موقتیه حداقل باید 6 ماه بخورید باید همش ازمایش خون و کبد بدید پوستتون خیلی خشک میشه باید مرطوب کننده مداوم استفاده کنید بعد قطع مصرف هم جای جوشاتون هم میمونه چون این قرص خاصیت لایه بردای داره من دیگه خودم اصلا استفاده نکردم به خاظر عوارضش باید تغذیتونو درست کنید شما الان تو سن بلوغ هم هستید جوشاتون ممکنه هورمونی باشه اگه بزرگ و چرکی باشه.بعد ضد افتاب استفاده میکنید ؟ چه مارکی ؟ تغذیتون چه جوریه ؟ 

2706