2726

سلام😁

برا سحر میخوام باقالی پلو ماهیچه بپزم

سری قبل تاپیک زدم برا غذا گفتن خب قبلش میزدی دستور خوشمزه بدیم و ترفند یادت بدیمو و از این حرفا

گفتم اینسری قبلش تاپیک بزنم❤

دیگه فک کنین خواهر خودتونه دیگه سنگ تموم بذارین😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
گفتن منم لایک

صدات میکنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکلم بوی گوشته اگه کسی نکته ای بلده به منم بگه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2728

سیر میزنم 

گوشت رو تفت میدم

نمک گوشت رو اخر پخت میزنم

باقالی هم از نوع باقالی ریز استفاده میکنم که نرم باشه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

تو تل میگم الان حسش نیس

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
تو تل میگم الان حسش نیس

تو تل ریدی بهم😥😂😂😂

سیروپیاز برای بوی گوشت زعفرون چوب دارچین استفاده کن روغن هم برای روی برنج کره یاروغن کرمانشاهی عالی میشه‌من آب گوشت وکه طعم دارشده بازعفرون ودارچین داخل برنج میریزم 

روزگارغریبی ست دوستان هم غریبه شدن صراحی
گوشت و از قبل مزه دار کن و توش چاقو بزن سیر بزار توی گوشت،برنجتم قبل از دم انداختن زعفرون و دارچین ب ...

با چی مزه دارش کنم؟

تو تل ریدی بهم😥😂😂😂

چی گفتمممم😨😱

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

اول پياز داغ كن بعدش ماهيچه رو تفت بده زردچوبه و فلفل بزن آب بريز وقتي پخت زعفرون و نمك و يكم دارچين بزن

باقالي پلو هم شويد خشك و تازه رو با هم بزن بيشتر تازه،لحظه اي كه ميخواي برنج رو برداري باقالي رو بريز با يكم شويد تازه يه هم بزن آبكش كن،باز لا به لا شويد بزن

2706